Slonjra не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 березня 2023

Купив: TRIANGLE TE301 185/65R14 86H , Шини , Замовлення №Zakaz #736318624

Дуже довго, замовив резину в суботу, а відгрузили на відправку тільки в середу,продавець не чемно відповідав мов вас багато а ми одні ,не рекомендую
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Раді, що нам швидко вдалося знайти спільну мову та разом ми змогли владнати дану ситуацію. Очікуємо на Ваші подальші замовлення. З повагою, Rezina.cc.
Вам хоть відправили, а мені після повної оплати взагалі не відправили, написав заяву буду розбиратись
3 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «REZINA.CC Шини та диски» відповів на коментар Зсузсу22
Доброго дня! Описаний Вами випадок нетиповий для нашого магазину. Надішліть, будь ласка, номер замовлення на ел.адресу: service@rezina.cc, щоб ми могли детально розібратись у ситуації.
4 квітня 2023 Відповісти
Зсузсу22 відповів на коментар Володимир Шинний
8 днів ні грошей ні резини.
5 квітня 2023 Відповісти
Ooi Pw не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Хотів купити: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, Літні шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 (225/45R18 95Y)

Хотів придбати не дешеву резину, 6100 за колесо. В результаті отримав лише абсолютно хамське спілкування по телефону. Замість того щоб допомогти з покупкою, менеджер ухмилявся, типу навіщо мені літня резина в лютому.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Аби розібратися у ситуації, нами було проаналізовано запис розмови. Сама розмова коротка та відбулася у п'ятницю наприкінці дня. Ви поцікавилися чи є обрані шини у Києві. Вам повідомили, що в Київ обрану Вами модель можна привезти на понеділок-вівторок. У відповідь Ви сказали, що хотіли б сьогодні-завтра самостійно забрати, на що менеджер повідомив, що такої можливості немає та перепитав чи не змогли б Ви зачекати кілька днів, адже шини літні. Ви відповіли, що Вам треба терміново та попрощалися. Ми прискіпливо ставимося до рівня обслуговування клієнтів і вживаємо заходів для його підвищення, але чому у Вас склалося таке враження - питання відкрите. Сподіваємося, що Вам вдалося придбати шини у більш короткий термін.
Вячеслав Волынец рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Літні шини Nexen WinGuard Snow G WH2 (175/70R13 82T), Замовлення №72603848

Компетентні та чесні продавці ! Швидко працюють, виконують свої обіцянки. Зробив замовлення, отримав товар в срок. Все +++ !!! Рекомендую
Михайло Власюк рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Шини Дипломат літні 185/65/14, Замовлення №72597009

Доброго дня!Замовив товар,було звірка з магазину, підтвердив замовлення.Через 3 дні позвонили ,повідомили що даний товар по вищій ціні,та з іншого складу ,я погодився. Замовляв . рік виготовлення 2022 .Отримав шини.Виникли деякі зауваження.Спробував зателефонувати,відповіді не отримав.Після зв'язалися представники магазину і вирішили усі непорозуміння.Рекомендує даний інтернет магазин.!!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Михайле! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та високу оцінку нашої роботи. Раді, що нам швидко вдалося знайти спільну мову та виправити недоліки на яких Ви наголосили. Очікуємо на Ваші подальші замовлення. З повагою, Rezina.cc.
Макс не рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: MATADOR MP92 Sibir Snow SUV 185/65R15 92T

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Максиме! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Після Вашого першого звернення 28-го серпня, Вам було повідомлено, що через тиждень товару може не бути, адже ця модель знята з виробництва і надходжень більше не буде. 5-го вересня ми отримали від Вас нову заявку і коли дійшло діло до відправки з'ясувалося, що вчасно не було списано одну з попередніх відправок. Це, в свою чергу призвело до того, що товару не вистачило для виконання Вашого замовлення. Ми постійно працюємо над оптимізацією робочих процесів та покращенням сервісу і сподіваємося, що це дозволить уникнути подібних випадків в майбутньому.
Это ваши проблемы, не мои. Я оформил, оплатил. Поставил галочку \"не перезванивать\", НО мне даже перезвонили, подтвердили заказ. Плюс пришло 2 смс об оформлении и подтверждении. Потом начал предлагать мне 2 колеса (заказывал то я 4) по новой, высшей цене. Могу, говорит, узнать, по какой минимальной цене вам их могут отдать. Очень смешно. Потом решил мне предложить \"альтернативу\". Ну ребят, я заказывал Матадор, который \"на слуху\", и вы мне предлагаете какую-то альтернативу (открываю у вас вкладку \"альтернативные товары\": Royal black (непонять что это, кто это), Diplomat, Tatko (та же реакция - что это всё такое?), laufenn (явный Китай, я его не хочу, потому и заказывал не его), Cordiant (но количества их нет, разве что их можно было ещё как-то рассматривать). Ну и на фоне всей этой ситуации работать с этой конторой и заказывать \"альтернативы\" не хотелось. С учётом обновлённой цены легче уже в городе Hankook купить и забрать в пункте выдачи. Категорически не буду советовать и буду отговаривать кого либо из знакомых от заказов в этой конторе.
12 вересня 2022 Відповісти
Сергей Ткач не рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Zakaz #72530166 oformlen , Vsesezonna shina MICHELIN Cross Terrain SUV 235/65R18 104S (4od.). Ochiku, Замовлення №72530166

Заказал новую резину. В итоге оказалась с перебитым номером. Как мне объяснили на шиномонтаже наваренная. Местами треснута.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Сергій! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Ми категорично засуджуємо практику "перебивання" дати, а якщо стикаємося з подібним - повертаємо товар постачальникові. Іноді товар відправляється клієнтові напряму з віддаленого оптового складу і ми не маємо змоги попередньо оглянути шини. Для уникнення різного роду непорозумінь, ми наголошуємо на необхідності оглядати товар при отриманні на відділенні. Стосовно того, що шина була відновлена бажаємо наголосити, що відновлена шина завжди має маркування з датою відновлення та позначкою «Retread» (фото з прикладом додаємо нижче) - не наш випадок. Завдяки тому, що Ви одразу повідомили нам про цю ситуацію, вже через декілька днів товар було повернуто постачальнику, а Вам було відшкодовано його вартість та транспортні витрати. Ми вдячні Вам, що спільними зусиллями ми змогли владнати це непорозуміння. З повагою, Rezina.cc
Это вы конечно молодцы. Спасибо что вернули мои деньги за резину. Но вы отказались вернуть мне деньги за шиномонтаж, сославшись на отсутствие чека. Какой чек в шиномонтаже????? Второе. Качество товара лежит на Вас а не я должен этим заниматся. Третье. Действительно резина которую наваривают идёт с определенной маркировкой, а в моей ситуации она отсутствовала и даты были перебиты, что само по себе свидетельствует о том что это обман.
28 червня 2022 Відповісти
Представник магазину «REZINA.CC Шини та диски» відповів на коментар Сергей Ткач
Дякуємо за коментар. Вам було відшкодовано вартість товару, банківську комісію та транспортні витрати. Щодо компенсації шиномонтажу - у нас відсутнє підтвердження зазначеної Вами суми, через що ми просили Вас надати чек. Його, щонайменше за запитом, Вам надасть адміністратор шиномонтажу де Вам проводили роботи. Повернуті Вами шини їхали одразу на постачальника, через що у нас не було змоги детально розібратися чи була там перебита дата. З огляду на ситуацію, ми взагалі прибрали товар з вітрини сайту аби уникнути подібних випадків у майбутньому.
30 червня 2022 Відповісти
Дякую за відповідь. Питання вже не в грошах, а в потраченому часі, бензині та нервах. Якщо ж ви хочете розібратись більш детально, я взмозі надіслати Вам фото. Проте це не змінить ситуацію, а ваш ресурс я не рекомендую читачам або клієнтам, оскільки ця ситуація може повторитись з кимось ще ( не важко здогадатись, що резина не буде утилізована). Гарного дня)
1 липня 2022 Відповісти
Константин Кулач рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Nokian Hakka Blue 3 235x50x17, Замовлення №72517698

Шукав де купити гуму у Львові із можливістю самовивозу. Менеджер запропонував безкоштовну доставку. До того ж ціна була найнижча. Задоволений роботою компанії. Це вже не перше моє замовлення. Все чітко і швидко.
Sasha Koval рекомендує цей магазин
8 травня 2022

Купив: Toyo 175/70r13

Все на вищому рівні. Даже скидку сделали как первому клиенту.
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Раді, що вам все сподобалося!)
Bes Sailor не рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Купив: Hankook DYNAPRO HP2 RA33 235/55/r17, Замовлення №72513337

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація нетипова для нашої мережі магазинів. Тим не менше, ми постійно працюємо над покращенням сервісу, провели роз'яснювальну бесіду з нашим персоналом і сподіваємось, що ми уникнемо подібних ситуацій у майбутньому. З повагою, Rezina.cc
Евгений Рудницкий рекомендує цей магазин
24 квітня 2022

Купив: Zakaz #72512318 oformlen: , Vsesezonna shina ASHK (BARNAUL) Forward Safari 540 205/75R15 97Q (4od.), Замовлення №72512318

Отправили без предоплаты, все быстро и четко.