Mike Brolinskyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 лютого 2022

Купив: Litnya shina MICHELIN Primacy 4 205/55R16 91H, Замовлення №72495779

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Основна вимога при замовленні - виробництво Німеччина. По факту - Іспанія. Розрахунок на те, що раз приїхав -нікуди не дінусь, візьму те що є... Таки забрав, але ніколи більше не буду купляти в цьому магазині. Відверто обманюють.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Михайле! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Ми не працюємо за тим розрахунком про який Ви написали. Спираючись на офіційні заяви виробника та маючи власну статистику рекламаційних випадків, ми впевнено стверджуємо, що різниці у якості, в залежності від країни виробництва, немає. Товар на склад закуповується без прив'язки до країни походження. Тим не менше, Вам було обіцяно Німеччину. Ми оперативно зреагували на Ваше зауваження і вже через два дні товар на заміну був готовий до видачі. Ми вдячні Вам, що погодилися на обмін, та раді, що спільними зусиллями ми змогли владнати дану ситуацію. З повагою, Rezina.cc.
Alex Kuzmenko рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Шины 215/65 R16, Замовлення №72494351

Недавно купил Barum Bravuris 215/65 R16 (4шт.). По шинам ничего пока сказать не могу. Почти не ездил. А вот по обслуживанию клиентов фирма заслуживает высшей оценки. Четко, честно, оперативно, професионально. Особенно понравилось уважительное отношение ребят-менеджеров к покупателю. Очень удобно, что сразу можно "переобуться" в новую резину. Говорят- скоро и СТО откроется. Короче, я доволен, что обратился в этот магазин. Спасибо.
Михаил Максимюк рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: TIGAR Winter 215/55R17 98V, Замовлення №72493410

Дякую магазину за оперативну роботу. Так як потрібно було лише одне колесо то в магазині все одно продали його. За що велике дякую.
Gior рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Літні шини Latitude Cross (235/60R16 104H), Замовлення №72490310

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо за розгорнутий відгук та високу оцінку роботи нашої команди. Це мотивує нас надавати ще більш якісний сервіс. Ми завжди раді Вам допомогти та докладаємо максимум зусиль для виконання всіх гарантійних зобов'язань. З найкращими побажаннями, Rezina.cc.
Sanych San рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Літні шини Observe GSi-6 HP (205/55R16 94H)

Замовляв пізно ввечері, відправили наступного дня. Отримав адекватну консультацію щодо вибраного товару. Роботою магазину задоволений.
Александр Петров рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: гума зимова 215/55R16, Замовлення №71473517

В конце прошлого года заказал зимние шины Premiorri Via Maggiore. Доставили в Полтаву через Деливери на третий день. Спасибо персоналу магазина за профессионализм и оперативность. В дальнейшем буду совершать покупки у Вас.
Kostiantyn Ukrainian рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: Літні шини WinterCraft Ice Wi51 (205/55R16 94T), Замовлення №72484413

Взагалі все добре, але .. ні чат на сайті ні телеграм не відповідають сучасним вимогам швидкості обробки запросів. В деяких випадках я не дочекався відповіді від оператора. Зверніть увагу на те як работає монобанк, це зразок!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Костянтине! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Відгуки клієнтів дозволяють нам розуміти, що треба зробити в першу чергу. Ми докладаємо максимум зусиль для покращення сервісу і, сподіваємося, що наступного разу Ви зможете помітити позитивні зміни. Чекаємо на Ваші замовлення. З повагою, Rezina.cc.
Ярослав Тесленко рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: NEXEN Nfera RU1 225/55R19 99H, Замовлення №72483236

Все на найвищому рівні. Ціна-якість.
Александр Елисеев рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Зимова шина TRIANGLE TR777 Snow Lion 225/60R17, Замовлення №ЗАМОВЛЕННЯ71478114

Лучший магазин! Заказал один скат, сработали быстро и чётко, цена даже за одну единицу не поменялась!!! Остальные магазины(а я их обзвонил лесятка два) одно не продаем... нам не выгодно... А здесь всё четко- надо- нашли и решили мою проблему! Рекомендую покупать именно в REZINA.CC! Удачи и процветания Вашему бизнесу!
Vadim Pride рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Зимова шина MICHELIN X-Ice Snow 245/45R18 100H, Замовлення №71472254

Огонь! Доставили быстрее чем обещали. Резина отличная, на заднем приводе под Харьковом вылазил с мест где полноприводные греблись)) Очень рекомендую.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)