Vadim Pride рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Зимова шина MICHELIN X-Ice Snow 245/45R18 100H, Замовлення №71472254

Огонь! Доставили быстрее чем обещали. Резина отличная, на заднем приводе под Харьковом вылазил с мест где полноприводные греблись)) Очень рекомендую.
Павел1001 рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Зимняя шина NOKIAN Nordman RS2

Дуже задоволенний!!! «Рекомендую».
Yaroslav Berezovskyi рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Зимова шина HANKOOK Winter i Pike RS2 W429 175/70R14 88T, Замовлення №71471683

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Кол-центр розповів усе детально про особливості кожного бренду шин і запропонував оптимальний варіант у підсумку. Доставка була трохи задовгою, але на це вплинули погодні умови і сніг. Доставка через Delivery 35?/шина. Рекомендую цього продавця шин однозначно!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відгук! Раді, що вы лишилися задоволені замовленням у нас
Дмитрий Колесник рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Зимняя шина KLEBER Krisalp HP3, Замовлення №71469298

Заказывал комплект данной резины , в Киеве. Очень пронравилась елочкой на протектере ) Заказ оформили , выдали его очень быстро , персонал работающий на Складе в Киеве, Вам респект. Остался очень доволен, как консультацией, так и самим заказом. Очень рекомендую магазин, а так же эту резину. Так как до заказа мониторил много разных магазинов, и вариантов доставки ,и т д. А так же отзывов. В общем, покупкой остался доволен, ребята молодцы, так держать !)
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Раді, що вам все сподобалося.
Виктор Гуменюк рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Шины нокиан, Замовлення №71463776

Все очень удобно и быстро. Спасибо
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося.
andreiko не рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Хотів купити: HANKOOK Winter i*cept evo3 X W330A 225/55 r18

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Андрій! Наш інтернет-магазин приймає заявки в режимі 24/7. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Товар із нових надходжень може відрізнятися в ціні від поточної як в меншу так і в більшу сторону. Оновлення вітрини сайту займає певний час, через це неможливо товар прибрати одразу. Якщо Ви зробили передоплату, а обраних шин немає в наявності, ми на Ваш вибір або підбираємо аналог зі знижкою, або повертаємо кошти - з цим ніколи не виникає складнощів. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання у найкоротший термін. З повагою, Rezina.cc.
Алексей Попов рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Зимові шини Tigar WINTER (215/55R18 99V), Замовлення №71454477

Хороший магаз, контактные менеджеры, реально ищущие возможность помочь. Единственная просьба - добавить на сайте фильтр по стране производителю. Или хотя бы галочку "не Россия"
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Раді, що вам все сподобалося.
Volodymyr не рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Зимова шина NOKIAN Nordman 8 (Шип) 185/70R14 92T

Купував два останні колеса якраз в період підвищення попиту (після першого снігу). На другий день з магазину повідомили що резини начебто вже нема в наявності. Хоча коли через день я перепровірив цю позицію знову на сайті, то ті два колеса далі значились в наявності, але вже на ~500грн дорожче за штуку... відчуття наче моє замовлення скасували для того, щоб заробити по більше...
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Андрій! Наш інтернет-магазин приймає заявки в режимі 24/7. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту та складів зберігання, інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Товар із нових надходжень може відрізнятися в ціні від поточної як в меншу так і в більшу сторону. Оновлення вітрини сайту займає певний час, через це неможливо товар прибрати одразу. Дещо дивно, що Ви розумієте підвищення попиту, але навіть не висловлюєте припущення, що товар міг бути проданий іншому клієнтові, який зробив заявку раніше. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання у найкоротший термін. З повагою, Rezina.cc.
Candylion рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (205/55R16 94R), Замовлення №71443651

Благодарен за помощь в выборе, прекрасный сервис, всё чётко и по делу.
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
Artur Vasilyev не рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Хотів купити: Nitto Terma Spike 215/55R16, Замовлення №71450985

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Оплатил этот товар 30.11.2021 г. доставка НП. Каждый день мне говорили что товар отправят. 02.012.2021 после 19:00 увидел на НП ТТН. Через полчаса она исчезла. Позвонил на гарячую линию НП. Сказали. что отправитель забрал товар назад. Утром перезвонил на Rezina CC , ничего вразумительного не обьяснили. Деньги вернули. Три дня впустую. Думайте сами.
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Артуре! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Іноді, через технічні особливості програмного забезпечення перевізника, отримувачу надходить повідомлення про відправку товару навіть якщо її (відправки) не було. У Вашому випадку саме так і трапилося. В період сезонної активності, враховуючи розгалужену систему збуту, на віддаленому складі не вистачило товару для виконання всіх заявок. Щодо повернення коштів - у наших клієнтів ніколи не буває з цим проблем. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання у найкоротший термін. З повагою, Rezina.cc.