Юрий Мххххх рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Фото-чорнило для Epson Lucky Print 17UV (4*100 ml) , Замовлення №LP-129321

Відповідь представника «Lucky Print»
Доброго дня! Дякуємо вам за вiдгук та за те, що обираєте наш магазин. Будемо радi новим зверненням. З повагою, Lucky Print!
Amigor не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: БФП Epson Expression Home XP-4100 з СБПЧ, Замовлення №XP-4100

Не рекомендую мати справу з магазином. Продають принтер зі своєю СБПЧ без чипів, але коли принтер перестає бачити картриджі (з невідомих причин), то відмовляють у наданні безчипової прошивки, аргументуючи тим, що інформація про пристрої зберігається лише декілька тижнів і необхідно купувати нову прошивку. Навіть серійний номер пристрою при цьому не цікавить і нічого не перевіряється. Дякую, я куплю прошивку, але вже точно не у вас.
Відповідь представника «Lucky Print»
Добрий день! Просимо вибачення, але не могли б вказати номер вашого замовлення, щоб могли детальніше розібратися з питанням та розгорнуто надати вам відповідь?
Anastasiia Yeromenko рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: БФП Epson Expression Home XP-4150 з Безконтактною СБПЧ, Замовлення №LP-129534

L.brathers рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Комплект Чорнил lucky print для epson l800, Замовлення №000899

Все швидко та якісно ! Дякую !
Dolbich рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Водорозчинні чорнила для принтера Фоточернила для Epson L805 (6x100 ml), Замовлення №LP-128275

Магазин нормальний, чорнила якісні за розумну ціну. Єдиним недоліком вважаю неможливість відправки замовлення післяплатою, бо будучи постійним клієнтом багато років, жодного разу зі мною не було випадків, щоб я не забрав замовлення...
Seryi-angel рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Фото-чорнило для Epson Lucky Print 17UV (4*100 ml) Глянцевий фотопапір Lucky Print (10*15, 180г/, Замовлення №№LP-127752

Иван Терещук рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Глянцевий фотопапір Lucky Print (A4, 180г/м2), Фотопапір, Замовлення №LP-127240

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовлення LP-127240, купував фотопапір, товар та ціна відповідають вказаним на сайті, замовлення виконано оперативно, задоволений 100%. Єдине, що викликало запитання, так те, що при оплаті не враховані наявні на моєму рахунку бонуси, хоча при оформленні замовлення вони відображалися.
Юрій Лешко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: БФП Brother DCP-T220 c СБПЧ та чорнилом Lucky Print, Замовлення №LP-127006

Шукав не дуже дорогий принтер з дешевими чорнилами. БФП Brother DCP-T220 c СБПЧ та чорнилом Lucky Print якраз виявився нормальним, функціональним пристроєм за розумну ціну. З принтерами Brother був знайомий до цього, нормальна робоча, не капризна техніка. Ціна чорнил радує. Продавця Lucky Print рекомендую до співпраці.
Руслан Кедров рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Перезаправляємі картриджі Epson WorkForce Pro WF-5690, Замовлення №LP-127033

Замовив картріджі, оплатив, зі мною звязався оператор, швидко відправили, добре запаковано, швидко доїхало, усе як замовляли. Дякую, усе дуже добре!
Александр Федосеев рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Фото-чорнило для Epson Expression Home XP-330 Lucky Print (4*100 ml), Замовлення №LP-126877