Липка Елена рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3), Замовлення №12432

Сподобалося, що все дійсно відповідало зазначеній інформації на сайті: ціна, наявність, строки доставки. Задоволена співпрацею. Рекомендую.
Игорь Телычко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: док-станція для настройки об'єктивів Sigma USB Lens Dock, Замовлення №12435

Дякую за роботу. Все вдалося придбати. По строках, як і обіцяли, виконали замовлення вчасно.Продавець завжди на зв'язку.
Halfist рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Акумулятор Canon LP-E6NH (4132C002), Компактний фотоапарат Canon EOS R7 body (5137C041), Замовлення №20693

Все пройшло швидко і приємно. Найкраща співвідношення ціна-гарантія на момент покупки. Комунікація менеджера і кур'єра виключно українською. Рекомендую.
Погорений Степа рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Студійне обладнання Godox Easy box SFUV6060, Замовлення №12520

Дякую за товар, все як і заявлено за ціною та в характеристиці. Товар швидко прийшов. Ввічливі співробітники, магазин рекомендую!
Александр Кива рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Довгофокусний об'єктив Nikon Nikkor Z 85mm f/1.2 S (JMA302DA), Замовлення №12609

Сайт простий, із замовленням проблем не виникало. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, менеджер привітний і чуйний, з комунікацією все чудово)
Vika Diva рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Карта пам'яті SanDisk 128 GB Extreme Pro CFexpress Type B (SDCFE-128G-GN4IN), Замовлення №203

Зробила замовлення на сайті, сайт зручний та зрозумілий. Отримала карту протягом декількох днів. Всім задавлена, рекомендую магазин
grishach рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (20шт), Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121), Замовлення №11734

Ціна відповідала заявленій на сайті. І організували доставку дуже оперативно Дякую
Real Deal рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, Замовлення №912

На момент покупки на цю мікрофонну систему тут була одна з найкращих цін у Києві. На всякий випадок ще уточнив наявність товару по телефону і вже через 15 хвилин забрав самовивозом. Я живу недалеко. Є майданчик припаркувати авто. Від м.Бориспільська в пішій доступності. Швидко обслугували. Чек та гарантійний талон 12 місяців. Все як має бути :) Дякую за гарний сервіс і хорошу ціну.
Романенко Алина рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 6 (CP.OS.00000213.01), Замовлення №8403

Дякую менеджеру магазина! Усе пояснив. Доставка була вчасно.
Фелiкс Фелiкс рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: накамерна радіосистема BOYA BOYALINK, Замовлення №12081

Класне швидке обслуговування! Продавець дуже уважний та кваліфікований спеціаліст! Задоволений своїм замовленням!