Дмитров Евген рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №11448

Хороший магазин, ціни адекватні, доставка в термін, всім раджу. Я своїм товаром повністю задоволений! Продавцю бажаю хороших клієнтів та великих продажів!
Світлана Петрига не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3), Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Evgeniy Karev рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Стандартний об'єктив Sigma AF 24-70mm f/2,8 DG DN Art, Замовлення №18368

Попался незначительный брак, после обращения в их сервисную службу и проверки у них дефекта, быстро поменяли на другой такой же товар. С учётом пересылки из города в город, весь процесс занял два дня. Рекомендую магазин за профессионализм и приятные цены.
Иван Лавренко рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Godox Держатель Godox S2-type с байонетом Bowens для накамерной вспышки, Студійне обладнання Godox Держатель Godox S2-type с байонетом Bowens для накамерной вспышки, Замовлення №Заказ №16779

Все пройшло чудово. Вибрав-замовив-отримав.
Никова Бэнкс рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Sigma AF 30mm f-1,4 DC DN , Замовлення №8485

Sigma AF 30mm f-1,4 DC DN супер! я долгое время искала по нормальной цене. Благодаря рейтингу цен на хотлайн нашла магазин Fotomost, где и цена была адекватной и товар был в наличии, без ожиданий поставки и т.п. Оформила покупку, доставку. Смс про отправку получила спустя час, а на следующий день покупка была у меня. Номер заказа 8485, документы магазин все предоставил.
Крючек Арина рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 11 Blush Pink (16655015), Замовлення №8305

Основною покупкою була фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 11 Blush Pink (16655015), але щоб два рази не бігать одразу взяла і бумагу. Замовлення отримала наступного дня у повному обсязі. Камера мої очікування виправдала на 90%.
Ivan0912 рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: BOYA BY-WM3T2-M2, мікрофонна радіосистема для фотокамери BOYA BY-WM3T2-M2, мікрофонна радіосистема для фотокамери BOYA BY-WM3T2-M2, Замовлення №7837

Позитивні враження від спілкування з продавцем і від придбання. Посилку отримав швидко, все приїхало цілим, без пошкоджень. Купив мікрофонна радіосистема для фотокамери BOYA BY-WM3T2-M2, номер мого замовлення 7837.
Azaliaaa не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)

На справді в магазині цього товару немає в наявності
Анна-Софія рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Стандартний об\'єктив Sigma AF 30mm f-1,4 DC DN, Замовлення №8214

Чи повернулась би я сюди ще? - ТАК! Повернусь із задоволенням. Якість, комфортне обслуговування, хороша ціна - що ще потрібно для вдалої покупки і гарного настрою)))
Rus230520 рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Акумулятор Sony NP-FZ100, Замовлення №8245

Позитивні враження вже на етапі першого дзвінка у магазин, менеджер топ і одразу видно, що замотивований допомогти у виборі. З радістю буду купувати тут ще