Вова Сорочан не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Fujifilm X100V Silver (16642965)

Kateryna рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Цифровий диктофон Tascam DR-100 MKIII, Замовлення №7492

Багато де шукала, але то ціна не та, то в наявності немає треба чекати. Подруга прадила звернутися сюди, бо сама тут купує. По сайту не гуляла, одразу зателефонувала і сказали, що диктофон Tascam DR-100 MKIII є у наявності, да й ціна досить нормальна. Оформила, купила. Забрала із магазину того ж дня. Сервіс на 5 баліів.
Ksenia.6.1.8.8 рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Стабілізатор для камери DJI RS 3 Mini, Замовлення №8405

На сайті все вказано вірно. Відправили одразу. Магазин сподобався
Annanna рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Фильтр Marumi DHG Vari. ND2-ND400 82 мм, Замовлення №6823

Багато де шукала, але то ціна не та, то в наявності немає треба чекати. Подруга фотограф прадила звернутися сюди, бо сама тут купує. По сайту не гуляла, одразу зателефонувала і о диво сказали, що фільтр Marumi DHG Vari. ND2-ND400 82 мм є у наявності, да й ціна досить нормальна. Оформила, купила. Забрала із магазину того ж дня. Все добре все працює, тепер і я можу рекомендувати Fotomost.com.ua
Євгенія Потапенкова рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: CMOS Sony ZV-E10 kit (16-50mm) Black (ILCZVE10LB.CEC), Замовлення №7555

Отреагировали достаточно быстро, со своими прямыми обязанностями справились на сто процентов. Магазин рекомендую и сама буду покупать тут по потребности.
Olena1970 рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Canon ef-s 18-55 f-4-5.6 is stm, Замовлення №7973

Нормальна адекватна ціна. На залишену мною заявку відреагували десь хвилин через 10-ть. Продавець ввічливий і привітний, все розказав, що мене цікавило. Зауважень по роботі магазину у мене немає. ТОвар такий як і очікувалось, характеристкам відповідає.
Макс Бардаков рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Фотоапарат Canon, Замовлення №7619

Фотоапарат оригінальний, якісний, гарантія і документи на місці. Купувавли его для подарунку. Продавець відправив його на моє прохання саме у середу і доставили до адресата прямо у руки. Дякую продавцю за цю послугу.
FOTO SFERA не рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Хотів купити: Объектив Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

При заявленому ціннику у 41 292 грн, рахунок виставляється на 43357 грн. Звісно ж ціна тільки для реклами.
1212313123123123 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2023

Хотів купити: Стандартний об'єктив Fujifilm XF 56mm f/1,2 R APD (16443058)

зробив замовлення, пройшло пару днів ніхто так і не передзвонив, я подзвонив сам, оператор не дуже привітний, замовлення не захотів шукати. обслуговування рос мовою
Dasha не рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Хотів купити: Стандартний об'єктив Sony SEL85F18 85mm f/1,8

Інформація про наявність не відповідає дійсності. Магазин обслуговує виключно російською мовою, і коли я перепитую, бо не розумію, вони навіть не розуміють що не так.