Igor не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 лютого 2024

Хотів купити: Моноблок Apple iMac 24 M3 Silver (MQR93)

Немає в наявності
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дані моноблоки приїжджають у обмежених кількостях від виробника. На даний момент доступні такі моделі, зверніть увагу, можливо Вас зацікавить: https://ktc.ua/monoblock/brand-apple/
2 лютого 2024

Купив: Кабель SATA Cablexpert SATA III 0.1m (CC-SATAM-DATA-0.1M), Кабель SATA Cablexpert SATA III 0.1m (CC-SATAM-DATA90-0.1M), Замовлення №K16322868

Магазин ktc.ua має в своему асортименті широкий вибір різноманітних перехідників, кабелів, адаптерів, чим часто виручає коли необхідно знайти якусь нестандартну "залізяку". Наприклад, дані короткі SATA шлейфи в нашому місті були лише в КТС (в інших магазинах говорили, що такі шлейфи треба замовляти на ...). Файний магазин.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам так приємно, Ви круті!
27 січня 2024

Купив: Wi-Fi адаптер D-Link DWA-121, Замовлення №K16999528

Магазин відрізняється якісним сервісом, хорошим асортиментом, демократичною ціновою політикою, швидкою доставкою та компетентним, ввічливим персоналом. Рекомендую!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що оцінили нас, Ваша думка важлива!
26 січня 2024

Купив: Acer Swift 1 SF114-32-P5XF NX.GXUEU.029 Silver, Замовлення №K16779430

На момент покупки найкраща ціна на дану модель ноутбука була в магазині KTC.ua. В інших магазинах цієї моделі або не було (це була новинка) або ціна була на 10 % вища. Зробив замовлення в інтернет-магазині, а товар отримав через два дні в точці видачі в сервісі КТС. Доставка безкоштовна. Відразу на місці проконсультували, оглянули ноутбук і перевірили дисплей на биті пікселі. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек! Раді були допомогти!
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, раді були допомогти!
29 січня 2024 Відповісти
Сергей Герман рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC, Замовлення №K24205628

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш розгорнутий відгук! Візьмемо до уваги та опрацюємо Ваші побажання! Це мотивує!
23 січня 2024

Купив: Флешка SanDisk 128 GB Ultra Luxe USB 3.1 (SDCZ74-128G-G46), Замовлення №K24085578

Знадобився флеш-накопичувач на 128 ГБ. Замовив в інтернет-магазині KTC.ua, так як строк доставки даного товару був найкоротший. Замовлення прибуло в точку видачі вчасно, без затримок. Товар офіційний, з гарантією 60 місяців від виробника. Крім того доставка замовлень з інтернет магазину в роздрібні магазини мережі KTC безкоштовна, що дозволяє додатково зекономити.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що завітали до нас! У магазині Ви можете ще додатково ознайомитись з товаром, що Вас зацікавить та отримати кваліфіковану консультацію.
24 січня 2024 Відповісти
21 січня 2024

Купив: Кишеня зовнішня ADATA ED 600 (AED600U31-CBK), Замовлення №K24068894

На момент покупки серед представлених на hotline.ua позицій найкраща ціна на A-Data AED600-U31-CBK Black була в магазині KTC.ua. А також безкоштовна доставка в точку видачі))). Замовлення доставили наступного дня. Товар новий, пломби на коробці цілі. Роботою магазину задоволений. Швидко, зручно та недорого.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш вибір, Ви круті!
vovkodav Ddt рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: 2E Air Cool ACM90D4 ARGB (2E-ACM90D4), Замовлення №K24160472

Відправили швидко. Запаковано добре.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам дуже приємно! Дякуємо за Ваш відгук!
Art Jay рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: MOH?TOP MSI Pro MP251 (PRO MP251), Замовлення №2000359412

4 січня 2024 року забрав монітор із магазину, придбав у оплату частинами. Протягом певного періоду користування замітив дефект, засвіт матриці, який замітно на чорному фоні у темноті. Приніс 16.01.2024 товар у магазин, з якого забирав товар, відправили у СЦ для оцінки і затвердження. Повідомили, що чекати на висновок протягом тижня. Надіюсь на оперативність роботи КТС, сидіти без монітора мінімум тиждень дуже неприємно.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Ваша заявка знаходиться на контролі Сервісного центру. Спробуємо пришвидшити процес та вирішити проблему, що виникла максимально швидко.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Було проведено повернення коштів з можливістю обрати товар на заміну. Дякуємо, що обрали нас!
29 січня 2024 Відповісти
14 січня 2024

Купив: Мобільний телефон Nokia 105 Dual Sim 2019 Black (16KIGB01A01), Замовлення №K20206222

Придбав телефон Nokia 105 2019 Black в інтернет-магазині KTC.ua. Даний товар мені дістався за символічну суму, так як в замовленні було використано подарунковий сертифікат від hotline.ua. Замовлення доставили вчасно, товар новий, гарантія офіційна. Магазин рекомендую за швидку доставку та хороше обслуговування. Окрема подяка сервісу hotline.ua за подарунковий сертифікат.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, нам приємно, що Ви обрали нас!