Александр Пашковский рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Jonsbo CR-3000 Black, Замовлення №К24158536

Купував охолодження по повній предоплаті. Відправили швидко. Сподобалось СМС інформування із статусом замовлення, ТТН та інше.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за замовлення, ми працюємо для Вас!
8 січня 2024

Купив: Флешка Silicon Power 32 GB Mobile C80 Silver SP032GBUC3C80V1S, Замовлення №K24042655

Замовив флешку SP Mobile C80 32GB Silver (SP032GBUC3C80V1S) в інтернет-магазині KTC.ua з безкоштовною доставкою в точку видачі в сервіс-центрі KTC. Замовлення доставили вчасно. Упаковка-блістер цілий, отже товар новий та ще й з гарантією від виробника: 5 років. Роблю покупки в цьому магазині достатньо часто, жодного разу не виникало проблем. Доставка завжди вчасна, а товар новий.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за те, що обрали саме нашу мережу.
CrossWall не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 січня 2024

Купив: Миша A4Tech Fstyler FG10 Black/Grey, Замовлення №K23989300

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам щиро шкода, що сталась дана ситуація, ми цінуємо кожного клієнта і дякуємо Вам за цей відгук. На жаль сталась помилка і даний товар не було переведено у групу аутлетних товар. Всі деталі ми обговорили попередньо по телефону з Вами, а також запропонували способи виходу з даної ситуації. Ще раз перепрошуємо від усієї команди КТС!
Приємно вразила швидкість реакції представників магазину. Проблему було повністю вирішено. От би всі так працювали як КТС. Дякую аднінстрації магазину що не ігнорували даний випадок і гідно визнали помилку, такий вчинок заслуговує на повагу. Щиро бажаю магазину успіхів в роботі і всього найкращого!
8 січня 2024 Відповісти
5 січня 2024

Купив: Кишеня внутрішня Gembird MF-95-01, Замовлення №K23664851

Зробив замовлення в інтернет-магазині, а забрав товар через день в точці видачі в одному з магазинів мережі КТС. Товар доставили вчасно, без затримок та переносів. Ціна відповідала заявленій на hotline.ua. Упаковка непошкоджена - товар новий. Магазин мені подобається.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, будемо раді допомогти у Вашому наступному виборі.
Neykrus рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Armor EVO, Замовлення №K23683929

Виникла проблема з кріслом і мені вже відмовляли в авторизованому сервісному центрі, але магазин був на моїй стороні та вмовив їх виконати гарантійний ремонт, а також взяв на себе витрати по відправці, можу рекомендувати його в також окрема подяка дівчатам з гарячої лінії.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
28 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Transcend SSD230S 256 GB (TS256GMSA230S), Замовлення №K23810095

Давно хотів придбати цей SSD, але в більшості магазинів він продавався по добряче завищеній ціні. І ось знайшов його в інтернет-магазині КТС.ua за достатньо демократичний прайс. Замовив SSD в інтернет-магазині і через день забрав його в роздрібному магазині мережі КТС. Товар "білий" - з гарантією від виробника. Магазин рекомендую. Недорого, швидко, зручно.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що зупинилися на виборі саме у нашій мережі! Ми цінуємо наших клієнтів!
21 грудня 2023

Купив: Флешка SanDisk 32 GB Ultra Dual Drive Luxe (SDDDC4-032G-G46), Замовлення №K24042591

Замовив флеш-накопичувач в інтернет-магазині KTC.ua і того ж дня отримав замовлення в точці видачі. Товар новий, упаковка непошкоджена, гарантія офіційна - 60 місяців від виробника (а не 12 місяців від магазину). Швидка доставка, ввічливий і компетентний персонал. Я задоволений.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за те, що залишили Ваш фідбек! Ваша думка дуже важлива для нас! Це мотивує нас рости.
22 грудня 2023 Відповісти
18 грудня 2023

Купив: Материнська плата ASRock J5040-ITX, Замовлення №K23298943

Купувати комп'ютерні комплектуючі краще в магазині, сервісний центр якого знаходиться в твоєму місті. Саме тому я обрав KTC.ua. Замовив материнську плату в точку видачі, яка знаходиться безпосередньо в сервісному центрі. При отриманні замовлення відразу оглянув товар і отримав необхідну консультацію у фахівців сервісного центру. Швидко і дуже зручно.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам приємно, що Ви обираєте нас)
17 грудня 2023

Купив: Кишеня внутрішня Silicon Power Armor A30 White USB3.0 (SP000HSPHDA30S3W), Замовлення №K23821667

Серед представлених на hotline.ua магазинів (на момент покупки) найкраща пропозиція на цей товар була в магазині KTC.ua. Акційна ціна і гарантія 36 місяців спонукали мене зробити замовлення. Товар доставили на день раніше, ніж було заплановано. Швидко і недорого. Покупкою та магазином задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Ви мотивуєте нас працювати краще!
27 листопада 2023

Купив: Жорсткий диск WD Purple 2 TB (WD23PURZ), Замовлення №K23667920

Зробив замовлення пізно ввечері в інтернет-магазині і вранці наступного дня забрав жорсткий диск в місцевому роздрібному магазині, де товар був в наявності, що дуже зручно. Товар новий, запакований в антистатичний пакет, гарантія офіційна - 36 місяців від виробника. Рекомендую!
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо, за фідбек, нам так приємно!:)Ви круті!