Moryson Oken не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 жовтня 2023

Купив: Флешка Goodram 128GB UCL3 Click Black USB 3.0 (UCL3-1280K0R11), Замовлення №K23645048

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовила одну флешку, мені надіслали іншу з повною передплатою й заборонили переглянути посилку на пошті. Коли я подзвонила менеджерам, почали брехати, що флешки такої пам'яті і кольору немає (не просто в наявності, а що вони взагалі не випускаються). Думала що сама щось наплутала - перевірила в магазині, але такий колір із такою пам'яттю є. Дуже "файний" магазин, замовляти нічого не раджу.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Поспілкувались і вирішили дану проблему у телефонному режимі. На даний момент даний товар дійсно недоступний до замовлення у постачальника. Зовнішній вигляд та пакування товару можуть змінюватись виробником без попередження. Ми виправили інформацію у нас на сайті, щиро дякуємо за зауваження, перепрошуємо за дану ситуацію, що склалась. Стосовно доставки та огляду, то ви можете оглянути посилку на пошті після оплати і відразу звернутись на гарячу лінію при виникненні будь яких питань, оформити повернення.
yurko рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRV), Замовлення №K23588646

Хороший чесний продавець. Виконав всі умови, заявлені на його сайті. Товар якісний, вчасна доставка.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, Ви мотивуєте нас працювати ще краще! Представник магазину «КТС.ua»
9 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач MTS820 120 GB (TS120GMTS820S), Замовлення №K23405666

Зробив замовлення і того ж дня забрав товар. Швидко і зручно. Сервіс на висоті.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, Ви мотивуєте нас працювати ще краще!
10 жовтня 2023 Відповісти
Raikonen835 Raikonen рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ROG Strix G16 G614JU Volt Green (G614JU-N4224), Замовлення №K23408231

Замовив у неділю, сказали буде доставка в четвер, прийшла смс у вівторок- забирайте. Сервіс тут це вже Європа , сумка для ноута в подарунок! Пройшло тижня три після покупки, прийшло 500 грн. подарунок на покупки з терміном реалізації півроку, думаю почекаю час є, а через тиждень приходить ще 200 грн. плюс, ну як за такі знижки не купити ще й пауербанк на 50000 . Товаром задоволений заряджає як треба , першокурсник теж ноутбуком задоволений. Магазин дуже рекомендую!!!!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, Ви мотивуєте нас працювати ще краще!
30 вересня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB DDR4 3200 MHz (CT16G4DFRA32A), Замовлення №K23539462

Замовив оперативну память в даному інтернет-магазині. Замовлення оперативно підтвердили і швидко доставили. Товар отримав наступного дня. Оперативка оригінальна - виробництво Micron. Гарантія - 60 місяців. Товар сертифікований для України.
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо, за фідбек, нам так приємно!:)Ви круті!(muscles)
8 вересня 2023

Купив: Чохол Milkin Creative Fabric Phone Case Grey for Honor 8A (MC-FC-HY62019-GR), Замовлення №K19807499

Замовив чохол-накладку для Honor 8a в на сайті інтернет-магазину КТС. Замовлення оперативно підтвердили, товар був наявний у місцевому магазині. Через кілька хвилин прийшло СМС про готовність товару. Замовлення забрав того ж дня. Швидко і зручно.
Nathanson рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Смартфон OPPO Reno8 T 8/128GB Black, Корпус Pure Base 500 FX Black (BGW43), Замовлення №K23339047

Надійний магазин з красивим і зручним сайтом.
Aes рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: The Last of Us Part 1, Замовлення №K23368476

Не перше моє замовлення в КТС, і цей магазин поступово переходить у категорію моїх найулюбленіших. Максимальна орієнтованість на покупця, безкоштовна доставка в поштомат НП, і одразу 3 бонуси на 1 покупку: знижка на сам товар + використання бонусних грошей + кешбек від монобанка. Я купив новий диск з грою дешевше, ніж на всім відомому майданчику продають вживані. Дякую КТС, так тримати!
Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Pyulia не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Смарт годинник Kieslect Smart Calling Watch Kr, Black, Замовлення №350499

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Опрацювали інформацію стосовно Вашого відгуку. Годинник, який Ви придбали дійсно має ступінь вологозахисту IP68. Пристрій з класом захисту IP68 можна використовувати на глибині до 1,5 метра до 30 хвилин. Оскільки зконтактувати з Вами за номером телефону, з якого було зроблено замовлення не вдалось, оперуємо інформацією наданою працівником. Зі слів консультанта на момент Вашого візиту до магазину в пристрої під склом були присутні сліди вологи, і в такому випадку, ми рекомендуємо, і відправляємо пристрої до Авторизованого сервісного центру для отримання офіційного заключення. Згідно інформації наданої нам працівником, час очікування сервісного звернення Вас не влаштовував і ви відмовились від надання послуг. Запрошуємо Вас до нашого магазину, або ж просимо звернусь на Гарячу лінію за номером 0 800 210-484 задля вирішення даної проблеми. Будемо раді допомогти!
ictp рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач GP-GSM2NE3256GNTD, Замовлення №K23318776

Дякуємо за фідбек, нам так приємно! :) Ви круті!
Собирал ПК в магазине KTC.ua, остался очень доволен, комплектующие пришли быстро и в идеальном состоянии, очень приятные и отзывчивые консультанты 10 из 10.
26 січня 2024 Відповісти