Roman_444348 рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: ASUS ROG Gladius III Wireless AimPoint RGB Black (90MP02Y0-BMUA00), Миша ASUS ROG Gladius III Wireless AimPoint RGB Black (90MP02Y0-BMUA00), Замовлення №9240226302

Быстро обработали заказ и сразу отправили, на следующий день уже получил.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Viralorin рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: 2Е 2E-MF240WB Black (547562), Замовлення №9231025309

Купив тут бо була найнижча ціна по акції + безкоштовна доставка в поштомат. Відправили все доволі швидко, та своєчасно. Роботою магазину задоволений. А от мишка трішки розчарувала, все в ній наче добре, і в руках зручно, і тиха. Але має дві жахливі особливості: 1 - "жре" батарейки, що дурна 1 шт = 1 місяць роботи. (для порівняння Логитеч м175 на одній батарейці роками живе) 2 - хвилин через 5 йде в сплячий режим і не реагує допоки не натиснеш кнопку.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Mykola не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: Килимок для миші 2E GAMING PRO Control 3XL Black (2E-CONTROL-3XL-BK-PRO)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Немає способу оплати котрим можна було б здійснити оплату при отриманні у поштоматі - оплата готівкою. Під час отримання у поштомат цей варіант неможливий - оплата карткою при отриманні. Показує що отримати можна лише з паспортом. З поштоматом знову неможливо - кредит. Не оформляється автоматично - Безготівкова оплата з ПДВ. Цей варіант ймовірно для юридичних осіб, хоча цього і не вказано на сайті. Потрібно вказувати ІПН, ЄДРПОУ та назву компанії
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякую за критичний зворотній зв'язок. Прийміть мої вибачення за заподіяні Вам незручності. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками, щоб надалі подібні ситуації не відбувалися. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
xuyux не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Хотів купити: Антивірус Eset Internet Security 2 ПК 1 Год (EIS-K12202)

Володимир Н. рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Сокира-колун Fiskars Х25 XL (1015643), Замовлення №54

Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Магазин все відправив вчасно, ціна як на сайті, товар відмінний. Лише на офіційному сайті виробника товару не зміг зареєструвати гарантію - сайт видає помилку.
29 червня 2023 Відповісти
Ans1210 рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: TRUST Arys Black (22946), Замовлення №9230418314

Рекомендую магазин. Швидко обробили замовлення та відправили товар.
I.G. рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE43AU7100, Замовлення №9230414301

Чітко, конкретно, лаконічно. І саме головне оперативно, коли це вкрай потрібно. Передзвонили, всі умови уточнили та погодили. Запропонували декілька варіантів, обрали зручний найбільш. Все сподобалось. Партнер магазину теж надійний у них. Сподобалось
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
messershmit не рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Хотів купити: Always Гигиенические прокладки Ultra Normal Plus 36 шт (8001090378330)

zaychik рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Капельная кофеварка philips 7462/20, Замовлення №9230306314

Все отлично!
Alexandr Zhytnyk рекомендує цей магазин
5 березня 2023

Купив: LEGO DUPLO Железнодорожные пути (10882) (525508), Замовлення №9230227306

Швидка доставка безкоштовно до поштомату.