Daryna Kibkalo рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Russell Hobbs 26051-70 Honeycomb Black, Замовлення №9221004317

Быстро отправили, проблем не возникло.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! В обов'язковому порядку розберемось з розсилкою і виправимо все. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Bogdan Donchura рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: THOMAS Multi Cyclone Pro 14, Замовлення №9220928305

exe2 не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Хотів купити: SAMSUNG 50AU9000 (UE50AU9000UXUA), Замовлення №9220904317

Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякую за критичний зворотній зв'язок. Прийміть мої вибачення за заподіяні Вам незручності. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками, щоб надалі подібні ситуації не відбувалися. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Александр Сотников не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Хотів купити: Плашет 1Т 10 SMART Alkatel, Замовлення №175445777

Коли робив замовлення просив щоб перевірили планшет хочаб на заряд акумулятора, що оператор пообіцяла мені зробити. Коли я хотів забрати планшет на пошті він навіть не включився та не заряджався. Марно витратив час намагаючись купити в цьому магазині. Сам не буду більше робити тут замовлення та ні кому не рекомендую, бо вважаю відправляючи "кота в мішку" ця компанія проявляє зневагу до своїх клієнтів.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Andrew Ejected не рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Хотів купити: DELL S3222DGM (210-AZZH)

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Написано, что возможна оплата частями (Монобанк, Приват), а по факту нет такой возможности
boss рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: TEFAL Ingenio (K2070714), Замовлення №9220712300

Быстро отправили заказ. Спасибо!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Yurii Shtefutsa рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Belkin HDMI 2m Black (AV10176BT2M-BLK), Замовлення №9220630302

Замовив через сайт, оплатив онлайн. Єдиний магазин, який був готовий відправити в той же день, всі інші говорили чекати мінімум 4-5 днів. Товар прийшов з гарантією та чеком. Магазин дуже оперативний, дякую)
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Andrii Kondratiuk не рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Хотів купити: ARDESTO FNT-R36X1W, Замовлення №9220613318

НЕ надійний магазин repka.ua! На сайті вказано товар (ARDESTO FNT-R36X1W) в наявності, після оплати за товар перетелефонували і сказали що товар може бути в магазині тільки через 20 днів (( Це як?? Консультант запропонувала або чекати на товар або повернення грошей на картку. Висновок: магазин repka.ua не відслідковує що у них відбувається на сайті, що приводить до діскомфорту клієнтів. Цей магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
ZerotuL не рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Хотів купити: Trust verro

Шановні, всього 3 питання: 1. Чому перейшовши в ваш магазин з хотлайну мене перекидує на російську версію сайту? 2. Чому перейшовши на українську версію у вигляді 404, хоча посилання лишилось тим самим. 3. Коли попросило вести місто якого немає в списку найбільших, мені сказало що такого міста в списку немає . Товар за який я говорю-Trust Verro.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
AkBaJIaHrucT не рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Хотів купити: GORENJE BM1600WG, Замовлення №9220514314

Зробив замовлення через кошик на сайті. На другий день дзвонить менеджер і каже що цього товару в наявності немає?! Якщо ви зробили замовлення через корзину на сайті то це ще не значить що Ви купите цей товар!