Євген Морозенко рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Тонометр PRO-30 M-L, Замовлення №2140031

Хочу подякувати продавцю-консультанту за професіоналізм, індивідуальний підхід до покупця, уважність і відповідальність. Правильний вибір товару, спілкування з приємною людиною - Вам гарантовано! Рекомендую всім своїм знайомим
Віктор рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Іригатор PRO-922, Замовлення № 2185533

В цьому магазині замовив іригатор для порожнини рота B.Well. Рекомендую
Максим Навроцький рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ходунки 10188, Замовлення №2162519

Товар прибув рівно в обіцяний час, що демонструє відповідальність та надійність магазину. Така пунктуальність дуже важлива, особливо коли ти плануєш свій час заздалегідь.
Віталій Мирний рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Іригатор PRO-922, Замовлення № 2131647

Служба підтримки була дуже уважною та відгукнулась на всі мої запитання та занепокоєння. Вони забезпечили всю необхідну інформацію та допомогли у вирішенні моїх сумнівів, що зробило покупку ще більш приємною.
Asa рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Іригатор PRO-911, Замовлення №2039934

Хороший магазин привабливі ціни. Розширили асортимент. Кваліфіковані працівники
Елена Т рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Корсет Корсет поперековий (LTG-285), Замовлення №2131758

Хороший магазин продовці все готові допомогти у виборі товару підкажуть що вам потрібно і в ціновій і в якісній категорії великий вибір різної мед техніки. Не один раз купували там і кожен раз залишались задоволеними.
Денис Демидов рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Іригатор PRO-911, Замовлення №2018551

Один із зразкових магазинів. Дуже гарна викладка товарів, все доступно та наочно. Професіональні консультанти, допомагають дізнатись деталі про товари і не заважають зайвий раз
Олег Таран рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Глюкометр FineTest Auto Coding Premium, Замовлення №2127961

Відмінний магазин з професійним обслуговуванням! Доставка була точною, упаковка — надійною. Клієнтська підтримка завжди на зв'язку і готова вирішити будь-які питання. Тут ви знайдете високу якість за розумною ціною.
Женя рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Корсет Sport спортивний напівжорсткий наколінник із пластиковими бічними вставками (OS 6211), Замовлення №2064355

Відзначаю чудову роботу служби доставки. Пакети завжди надійно упаковані, товар не пошкоджений. Зрозуміло, що їм дійсно подбають про клієнтів
Людмила рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Тонометр PRO-35 М-L с адаптером питания, Замовлення №1937324

Зручний сайт. Інтуїтивно зрозумілий і легко навігуючий веб-сайт дозволяє швидко знайти потрібний товар і оформити замовлення