Nadin2024 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: КИМОНО ДЛЯ ТХЭКВОНДО COMBAT BUDO ITF КОД ТОВАРА: 245363, Замовлення №MP-215137911

Робила інтернет замовлення. Замовляла два киімано. Киімано саме таке, як замовляла. Чек про оплату у посилці відсутній. Магазин рекомендую.
Alex17-20 не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Обруч пластмасовый 50см, Замовлення №59000938042227

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Каспер Макдак не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Плита портативная газовая Tramp, Замовлення №MP-313907922

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, повністю сплатив картою. В результаті ні замовлення ні грошей. Тягнуть максимально час, потім взагалі ігнорять дзвінки. люди не ведіться.
Аналогично.
6 березня 2023 Відповісти
Юлия Левашова не рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: матрас, Замовлення №МР-713677512

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Доброго дня шановні користувачі Hotline. Нічого не купуйте в цьому інтернет магазині https://terrasport.ua/ Сплатили за товар, який отримали через три місяці і то не в повному обсязі. Гроші відмовляються повертати.
Akill не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 травня 2022

Купив: Туристичний посуд (миска) та туристичні ложка/виделка, Замовлення №MS-114061001

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Зробив замовленя, та оплатив карткою З'ясувалося, що того що я замовляв немає, сказали що строк поверненя грошей займає 2 тижні Прошло вже більше, а грошей все немає Оператор каже, що це питання не до нього, а зараз взагалі не можу додзвонитися, мій акк який автоматично створюєтся на сайті не є дійсним
Повернули гроши Хоча для того знадобилося написати усюди опис ситуації, тож не замовчуйте
20 травня 2022 Відповісти
Robax не рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Аккумулятор холода, Замовлення №MS-614056329

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оформил заказ в пятницу. Сделал полную предоплату, т.к. они работают в это время только на таких условиях. Перезвонил менеджер и сказал, что товар будет отправлен на следующей неделе. На следующей неделе мне перезвонили и сказали, что товара нет в наличии…. Итого. Уже прошло больше 2 недель, а деньги мне так и не вернули. Сумма небольшая, но такими темпами они могут на любую сумму. Если всё-таки рискнёте здесь что-то, то только наложенный платёж.
Пишить їм, пишить у соцільних мережах у котрих вони зареєстровані Бо це потребує розголосу Після того мені повернули гроши
20 травня 2022 Відповісти
Екатерина Сподах не рекомендує цей магазин
24 квітня 2022

Купив: М\\\'яч, гантелі

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Юлия не рекомендує цей магазин
13 квітня 2022

Купив: Накладки для карате

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Замовила накладки за 247 грн. дитячі,а прислали дорослі, зовсім інша модель і ціна 69грн. Повернути різницю, інший товар на цю суму відмовляються.
Nastya Zelenova не рекомендує цей магазин
11 квітня 2022

Купив: штормовка MAC IN SAC

люди тиждень не можуть відправити мені товар, за який стягли 100% передплату. Не телефонують, не пишуть, щоб уточнити статус. А я тим часом просто мокну під дощем. Відміну також відмовились робити. Жахливий сервіс!
Иван Рева не рекомендує цей магазин
10 березня 2022

Хотів купити: Мяч.Фонарь.скакалка, Замовлення №Mp 613822418