Инна Пошивай рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №409707

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Дякую сайту. Замовила телефон, перетефонували через 3хв, на наступний день відправили, пришло все новеньке,запакованих.Молодці. В війну і залишились чесними та відповідальними
Денис Скакун рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Телевізор OLED48C3, Замовлення №408764

Купив у них телевізор і він приїхав новий та офіційний український. Рекомендую!
Rus Brushkoff рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Xperia 1 V, Замовлення №409239

Прикольний магаз. Творча людина там сидить, що придумує фішечкі аля "ваша мрія вже в дорозі". Моє почтеніє ;)
Андрій рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Smart колонка HomePod 2 Midnight (MQJ73/MQJ93), Замовлення №408853

Замовив HomePod. Зручна оплата через моно. Передзвонили і одразу відправили. Новенький, запакований. Працює ідеально. Величезне дякую і реально задоволений шопінгом у цьому магазині. 10/10.
Denis Kolesnik рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №678543gh

Найкращі ціни!
Ярослав рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №Незнаю

Хороший магазин. Швидко відправили, гарно проконсультували. Єдине що, при розпаковуванні виявив, що оригінальна упаковка від товару уже була відкрита. Але книга працює, все добре.
Максим Зыбцев рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900JMPB), Замовлення №407641

Все хорошо, только положительные отзывы об этом магазине, ответили на кучу вопросов
Іван Кузьминський рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI GF63 Thin 11UC (GF6311UC-1276US) Black, Замовлення №408463

Злата Литвин рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S23 Ultra 12/512GB Green (SM-S918BZGH), Замовлення №408276

Не перший рік купую техніку у цьому магазині. Дякую менеджеру, що пішли на зустріч і відправили телефон дуже швидко.
Антон Батюк рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Кабель Apple Thunderbolt 4 (USB?C) Pro 1.8m (MN713), Замовлення №407836

Все чітко і швидко. Товар орігінальний, новий, запакований, працює добре. Рекомендую цей магазин.