Oksana M. рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №2234306289

Довго шукала магазин в якому можна купити pixel 8 з оплатою частинами без переплат і ось нарешті знайшла. Дуже приємний продавець, гарно проконсультував і посприяв швидшій відправці телефону. Все сподобалось, буду і надалі тут замовляти.
Patrashytel рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №0000001035

VR класна штука граю після роботи норм. Магазин також має свій шарм. Ті хто відписує в телеграм топ.?
tatzue рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Smart Electric Toothbrush X10 Blue, Електрична зубна щітка Oclean Smart Electric Toothbrush X10 Pink, Замовлення №18280724

Магазин рекомендую. Єдиний магазин, де я знайшла ще якийсь колір в пару до рожевого, бо в інших мені морочили голову з наявністю??? Замовила щітки ввечері одного дня, зранку мені передзвонили, щоб уточнити дані і вже зранку наступного дня я отримала замовлення, сервіс дуже гарний. Я оплачувала на карту, але є різні варіанти оплати. Товар приїхав без ушкоджень, в блістері, жодного браку не виявлено, фіскальний, мабуть, забули.
limpo.odessa рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RX6600-8G-V2, Замовлення №410813

Дуже сподобалося, гарний продавець, прикольні смс про мрію яка вже прямує до мене (товар). Пропоную!!!!
WeGotTheGun рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Электронная книга Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 11th Gen. 32GB (2021) Black, Замовлення №410811

Все отлично, всем доволен
Alexander Krivyakin рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: швидкi карти пам\'яті, Замовлення №410688

не вперше купую, нарікань немає.
OKSANA H рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Электронная книга Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB (2021) Denim, Замовлення №410667

Якісно і швидко обслуговують, грамотно консультують. Покупкою задоволена, друга моя покупка у цьому магазині. Раджу і книгу, і магазин
Слава Голуб рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 V 8/256GB Blue, Замовлення №756231509

Вже вдруге купую телефон фірми Sony в цьому магазині. Все добре, відправили швидко, плюсом є поява оплати частинами від Монобанк Рекомедую!
MrSmilenok рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №970

Александр М рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Бумага для фотопринтера Xiaomi Mi Photo Printer 1S Paper 3 , Замовлення №2113944754

Швидко обробили моє замовлення Відправка була в день замовлення Вініл на ціна Рекомендую