naz95naz рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Стаціонарний медіаплеєр TV 4K 2022 Wi-Fi + Ethernet 128 GB (MN893), Замовлення №407349

Відповідь представника «PCshop.UA»
Назаре, добрий день! Всі наші клієнти і Ви також отримуєте чек у SMS в день оплати на свій телефон. У вигляді: "Ваш чек - https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check...", з повагою pcshop.ua. SMS Вам було надіслано - 30.01.2024 18:27:21
UPD. Магазин надав чек (він — і гарантійний талон) та владнали всі інші моменти по роботі. Дякую за миттєву реакцію
5 лютого 2024 Відповісти
Олена Смаль рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 2023 FX507ZI-F15.I74070 Mecha Gray, Замовлення №407300

Дякую менеджеру за гарне обслуговування. Товар був у наявності, жодних схованих платежів чи комісій при оплаті. Товар належної якості. Дуже швидка доставка( чекали для сина подарунок : прийшов саме вчасно). Навіть при тому, що в день замовлення в Харкові були тривоги, інтернет-магазин працював і все зробили на найвищому рівні. Також дякую за влучний і доречний гумор в наш важкий час. Мирного неба вам і гарних продажів!
Maksym Didenko рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Ноутбук IdeaPad Pro 5 16APH8 (83AR0014RM), Замовлення №407145

Надіслали замовлення навіть раніше, ніж пообіцяли
Maksik Voloshin рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №3684357

Дякую, за часи. Мене все влаштовує. І дякую працівникам за терпіння)
nemokwf рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Наушники беспроводные Samsung Galaxy Buds FE White (SM-R400NZWASEK), Замовлення №0000004452

Задоволений тим, як працює магазин. Дуже швидко замовляти, та дуже швидко відправляють. Ціни гарні, часто найдешевші, що вдається знайти. Рекомендую.
Алексей Безрук рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Кабель Baseus Cafule 4KHDMI Male To 4KHDMI Male Adapter Cable 3m Black, Замовлення №0000004776

Не первый раз заказываю в этом магазине. Доволен всем, от цен до профессионализма консультантов. Рекомендую.
Артём Лабуз рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Патч-корд ATcom UTP 5e (15м) Синий (9168), Замовлення №0000000262

Все быстро и чётко. Рекомендую
МихайлоМельник рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Фітнес-браслет Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №406727

Супер магазин! Швидко зв'язались, всі питання вирішили та відправили як обіцяли. Залишився з найкращими емоціями. Ношу годинник та радію)
Oleksii Trufanov рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Планшет RT7 12/256GB Blue, Замовлення №1834487814

Замовив, відповіли на всі додаткові питання, все пройшло супер!
Artur Shkira рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) 737 Powercore 24K 140W (A1289011), Замовлення №Не пам'ятаю

Все супер, цілком задоволений.