Татьяна Анатолиевна Тонкоголосая рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: iPhone 12 mini, Замовлення №369862

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відправили швидко, ціна була вказана не актуальна, коробка прийшла гарно упакована, не ушкоджена.
Павло Сугак рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Sony Playstation 5, Замовлення №370369

Все чудо, товар отримав на новій пошті. Коробка трохи була пошкоджена, але всі пломби були цілі. Замовляв звичайну Playstation 5, але отримав бандл з грою Horizon: Forbidden West, так що дуже приємно!
Константин рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Кофемашина Gaggia Viva Deluxe, Замовлення №370020

Магазин отправил товар сразу. Кофемашина пришла в заводской упаковке. Данный аппарат покупался на подарок, выбор сделан после просмотров многих обзоров на Youtube. Стоимость в данном магазине оказалась ниже чем в основном на рынке. Аппаратом довольны, для домашнего использования топ за свою стоимость. Процесс покупки быстрый и комфортный.
Елена Величко рекомендує цей магазин
4 вересня 2022

Купив: Смарт-часы Apple Watch Series 7 GPS 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (MKN53, Замовлення №369945

Чудовий сервіс,швидко та якісно
Alex Markus рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: deepcool gammax 300, Замовлення №369699

быстро отправили.все работает
Константин Т. рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Кожаный ремешок Apple Watch, Замовлення №368952

Заказ был на Кожаный ремешок для Apple Watch 38/40 mm Leather Loop /black (Код:28810), а ко мне пришёл Кожаный ремешок для Apple Watch 38/40 mm Leather Link Black (Код:48929). Как магазин вышел из этой ситуации? Да очень просто и круто по отношению ко мне, как клиенту. Они отправили мне верную позицию, ни взяв ни копейки да еще и оставили мне ощибочно высланный ремешок. Магазином пользуюсь не первый раз и точно не последний. Рекомендую!
Olya L. рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 512 Gb Midnight (MLQC3), Адаптер питания Apple 20W USB-C (MHJE3)

Відмінний сервіс, вказані товари завжди в наявності. Миттєва оплата та доставка. Найулюбленіший магазин електронної техніки!
саня М.Р рекомендує цей магазин
28 серпня 2022