Алексей рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №403542

Хорошая работа менеджера.
Boryslava Omelchenko рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №403368

Чудовий магазин та сервіс. Рекомендую
Олег Мамчур рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №403503

Все працює супер, нарікань немає, рекомендую
Владислав Білий рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Black (SM-R950NZKA), Замовлення №403136

Заказал смарт часы. Отправили со склада из другого города. Оперативно, часы хорошие, только были разряжены. Рекомендую.
Андрей Захарченко рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP 15-dy5073dx (8L708UA) Silver, Замовлення №402886

Рекомендую. Адекватні консультанти, нормальна комунікація, все відповідає опису і домовленостям.
АЛЕКСЕЙ Гера рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №444

Найкраща ціна, товар у наявності, обслуговування дуже приємне, індивідуальнмй підхід.
oleg978 рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Phantom Black (SM-S916BZKD) EU, Замовлення №402374

ONYXXP рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGT3), Замовлення №402878

Andriy Kondratikov рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №28814201

все пройшло чудово. зі мною швидко зв?язалися та швидко відправили товар. купував в цьому магазині вперше і максимально всім задоволений
stosorok рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13 8/256GB Black, Замовлення №402597

Гарна ціна, чудовий сервіс, зручний сайт. Все сподобалось, дякую.