Alex Алешин не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium, Замовлення №302870093

Делал заказ через браузер! через сайт Letyshop хотел получить кешбек! Должгны были дать жирный кешбек на покупку ранее часто пользовался этим кешбеком и не первая покупка на алло. Все было гуд но в это раз магазин отменяет кешбек не дает подтверждение ссылается на то что был сделан заказ через приложение(но заказ я делал через браузер) Думаю это моя последняя покупка на Алло еслиб купил на дргом сайте думаю такого бы не было ! К товару притензий нет все хорошо быстро забрал пользуюсь.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Kate zxc не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Музична колонка

Моя пропозиція спростити вам систему видачі товару. Була зроблена замовником помилка в номері телефоні. При отриманні товару, цю помилку ні замовник, ні менеджер, ніхто не може вирішити. Тобто товар не видали, потрібно було робити возврат коштів. Зробіть видачу по паспорту, чи щоб замовник міг змінити номер телефона, повинні бути якісь варіанти вирішення цього питання.
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
12 квітня 2024 Відповісти
Віталій не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024 На модерації

Хотів купити: Болгарка (кутова шліфувальна) Nowa SK 1250hs Profi (87489N)

Болгарка прийшла без захисного кожуха Менеджеру було все рівно, не пройшов такий варіант ну і ладно,хтось інший забере
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас написати на електронну адресу roy@allo.ua, більш детальніше, а саме номер вашого замовлення,щоб ми змогли розглянути дану ситуацію. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
11 квітня 2024 Відповісти
ІринаТ не рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Рюкзак міський Canyon CSZ-02 / Navy/Lime (CNS-CSZ02NY01), Замовлення №401189773

10 квітня 2024 Відповісти
ІринаТ відповів на коментар Представитель ALLO
Чому деяким клієнтам видають при купівлі в Алло чек+інформативний лист про повернення +гарантійний талон на два роки, а деяким (як мені) тільки чек без зазначення гарантії і в двох магазинах на Глушкова та на Ю.Іл\'єнка відмовляють переробити чек чи видати до нього гарантійний талон? Бо мені продали БУ варіант як новий чи ІСНУЄ ЯКАСЬ ІНША ПРИЧИНА?
12 квітня 2024 Відповісти
Alwary не рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: A4Tech Fstyler FB35C Wireless Midnight Green , Замовлення №302624442

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Купував мишку в цьому магазині. І був дуже здивований коли виявив в чеку ще доступ до електроної бібліотеки. Не купуйте в цьому магазині. А якщо вже ризикуєте перевіряйте щоб вас не ошукали
8 квітня 2024 Відповісти
MeMfiS рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера GT Racer X-8005 dark blue/black, Замовлення №302895141

Наличие аукционного кешбека с удобным выбором варианта доставки (с подъемом на этаж) при оформлении заказа, подкупили в выборе продавца товара :) Доставку осуществили на 2а дня раньше планируемого срока, что приятно) Все четко, товар добрался в целостности, по качеству все ок!
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
6 квітня 2024 Відповісти
VADM не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №302892526

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Вадим. Вибачте за незручності. Ми вже передали Ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформація на сайті буде змінена, гарантія на даний товар 24 місяці. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
3 квітня 2024 Відповісти
На сайті вже змінили, от тільки в моєму чеку записана гарантія 1 рік. Як будуть розгортатись події через рік-півтора, якщо раптом знадобиться гарантія - загадка, особливо якщо треба буде звертатись до сервісного центру напряму. Тому задам ще одне питання: Тепер, коли ця проблема на сайті виправлена, АЛЛО прийматиме на сервісне обслуговування товар протягом всього періоду? Чи так, як мені відповіли в магазині (рік у вас, наступний в сц)?
3 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Вадим. Ви можете звернутися з чеком та гарантійним талоном до магазину, в якому купляли товар. Співробітник магазину заповнить гарантійний талон. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
5 квітня 2024 Відповісти
Sleipn1r не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Aspiring Maxi 3 Dual, WI-FI, GPS, SpeedCam, Замовлення №302803833

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Брали відеореєстратор, він виявився неробочим. Відправили назад до магазину 28 лютого, станом на перше квітня досі не отримали товар. Ніяких сповіщень від магазину нема, доводиться самому дзвонити на гарячу лінію та дізнаватись що з моїм товаром. Жах, а не сервіс, оминіть цей магазин
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали Ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Будь ласка, очікуйте смс сповіщення про відправку товару найближчим часом. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
2 квітня 2024 Відповісти
Артём Казарян не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Велосипед Atlantic Fusion NS 24, Замовлення №№107661855

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено вам нададуть зворотній зв'язок З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Vetal Hor рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Пилосос Bosch BGS05A220, Пилосос безмішковий Bosch BGS05A220, Замовлення №401180021

Швидка доставка товару в магазин. Ввічливі консультанти.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня. Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів