илона белякова не рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S21 Ultra 12/128GB Phantom Silver (SM-G998BZSDSEK), Замовлення №302443734

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Ілона. Перепрошую за створені незручності. Даний товар представлений на сайті Алло від партнера. У зв'язку з цим, гарантійне обслуговування товару здійснюється партнером і відправлення в сервісний центр за рахунок покупця. Щодо інформації про стан товару, ми розуміємо Ваші занепокоєння. Ми вже передали Ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
25 лютого 2024 Відповісти
Денис Лысенко не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Підгузки Active Baby 6, 128 шт, Замовлення №302792592

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Переносили обіцяну дату доставки 3 рази і лише після мого нагадування. Після такого вирішив купити в іншому магазині.Жодних конструктивних вибачень. Давно не замовляв в Алло, знову згадав чому.
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Денис. Вибачте за незручності. Ваш відгук вже передано нашим спеціалістам для уважного розгляду та вжиття заходів для поліпшення якості наших послуг. Інформація буде перевірена. Дякуємо Вам за відгук! З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів
24 лютого 2024 Відповісти
Наталія рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Flexxo Gen2 28Vmax BCH3K2851, Замовлення №302562371

Купую вже не перший раз в цьому магазині. Терміни доставки, ціна товару, наявність завжди актуальні.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня, Наталія. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Святослав Мельничук не рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy A52 4/128GB Blue (SM-A525FZBD, Смартфон Galaxy A52 4/128GB Blue (SM-A525FZBD), Замовлення №Не пам'ятаю

Продали не сертифікований в Україні телефон. Деякі функції відсутні. Не рекомендую цей магазин. Телефон за 12 000 грн.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за виниклі непорозуміння. Будь ласка, надайте свій номер телефону та номер замовлення для детального розгляду ситуації і отримання відповіді. Прошу Вас також продублювати відгук із цією інформацією на нашу електронну адресу kislaya@allo.ua. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів
Після розмови з підтримкою Самсунг, які повідомили, що телефон не сертифікований, Алло довго запевняли, що все нормально, а потім як компенсацію запропонували 200 бонусів))), при вартості телефона 12000грн
19 лютого 2024 Відповісти
0lg не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: Монітор 221V8A/00, 221V8A/01

На Хотлайн цена - 2039, на Алло - 2889.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Актуальна вартість товарів вказана на нашому сайті. На жаль, вартість товару на інших сайтах може змінюватись із затримкою, тому рекомендуємо орієнтуватися на вартість у наших магазинах або на нашому сайті.
3ddd не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2024

Купив: Бездротовий контролер DualSense (PS5) Black, Замовлення №500335105

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Зі мною зараз розгортається дуже схожа історія. Товар бракований, блуждає сервісними центрами вже більше 30 днів. Кошти повертать не хочуть, хоча, згідно законодавства, якщо сервис триває понад 14 днів, то недолік істотний і вони зобовязані повернути кошти. Ви, мабуть, написали звернення в юридичний відділ, бо я написала, і також сказали чекати 30 днів... Покупка на Алло - це наче пастка якась. У них свої закони, за якими покупець, якому не пощастило з бракованим товаром - завжди в програші.
18 лютого 2024 Відповісти
Після залишеного коментаря і заяви через оператора пройшло декілька днів і зі мною зв'язались. Повідомили що прийняли рішення на користь повернення коштів, 22.02 повернули. Шкода що так трапилось і була така комунікація, коли в результаті все зробили як треба. Сподіваюсь в майбутньому такого не буде.
22 лютого 2024 Відповісти
3ddd відповів на коментар Oleksandra87
В юридичний не писав, все через операторів і відгук на hotline. Хочу відмітити те, що на відгук була окрема реакція і мені зателефонували саме через нього, того ж дня ще дзвонили по заяві від операторів і також намагались вирішити питання.
22 лютого 2024 Відповісти
Віто не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV-N3143 (90NR0C61-M00CC0), Замовлення №302695348

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Oleksandra87 не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Орбiтрек EnergyFIT GB-515E8, Орбітрек магнітний GB515E, Замовлення №302702327

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Інформацію буде перевірено. Додатково з Вами зв'яжемось. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Oksana Siminko рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Занурюваний блендер MS62B6190, Замовлення №302435774

Товар був у наявності, ціна актуальна. При отриманні розпакували, перевірили на цілісність та комплексність. Рекомендую до покупок
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня, Оксана. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Mr Demrik не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green, Замовлення №1898970842

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.