Mr Demrik не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green, Замовлення №1898970842

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Toxic Dude не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 лютого 2024

Купив: Дизайнерський Письмовий Офісний стіл у стилі Лофт Loft Design RV1536, Замовлення №302644881

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ALLO.ua»
Врешті решт гроші повернули. Проблему вирішено
20 лютого 2024 Відповісти
Artyom не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Телевізор TCL 65C745, Замовлення №3125-000479

Відповідь представника «ALLO.ua»
Ser K не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Хотів купити: напівавтомат зварювальний інверторний paton euromig

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за виниклі непорозуміння. Будь ласка, надайте свій номер телефону та номер замовлення для детального розгляду ситуації і отримання відповіді. Прошу Вас також продублювати відгук із цією інформацією на нашу електронну адресу belonoh@allo.ua. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів
Наталя Нат не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Кавомашина сіменс, Замовлення №По ном телефону

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день, Наталя. Вибачте за виниклі непорозуміння. Будь ласка, надайте свій номер телефону та номер замовлення для детального розгляду ситуації і отримання відповіді. Прошу Вас також продублювати відгук із цією інформацією на нашу електронну адресу belonoh@allo.ua. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів
VeloTourism не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab A9+ 5G 8/128GB (SM-X216BZAESEK) Graphite, Замовлення №401134195

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Андрій. Дякуємо за Ваш відгук та висловлені зауваження. Вибачте за непорозуміння стосовно характеристик планшета. Ми вже внесли відповідні корективи до опису товару. На жаль, в даний момент, бонуси за виявлення помилок на сайті не передбачені. Також, Вам будуть нараховані Алло Гроші за відео-відгук після того, як він пройде модерацію. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
22 січня 2024 Відповісти
Анна Егорова не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Wi-Fi роутер Asus RT-N12E, Замовлення №401126421

Придбаний роутер мені не підійшов. В характеристиках заявлена швидкість до 300 мбіт/с, по факту її немає. Максимум 50-70, мінімум 10-19 мбіт/с. Відправила їм на повернення - вже тиждень мовчать. Пишу - тепер розказують про якесь сервісне обслуговування, чекайте до 30 днів. Скріни додаю. Наразі немає ні роутера, ні грошей.
Добрий день, Анна. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
19 січня 2024 Відповісти
Анна Егорова відповів на коментар Представитель ALLO
Я дзвоню кожного дня, а ваші оператори тільки вигадують нову відмовку. То товар в сервісі(хоча не зрозуміло на якій підставі, бо я робила повернення товару!), то сьогодні розповідають що він іще не в сервісі, а на складі. Я сьогодні вже написала заяву в кіберполіцію.
21 січня 2024 Відповісти
Роутеры работающие на частоте 2.4Ггц технически не способны выдать свыше 72 мбит/с на скачивание, более того ван порт имеет пропускную способность всего в 100 мбит. 300 мбит/с это скорее общая пропускная способность суммирует входящий/исходящий трафик. Простыми словами - поломки как таковой нет.
3 лютого 2024 Відповісти
Николай Манза не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Хотів купити: DOOGEE S61 PRO 8/128Gb Night Vision AG FROST

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

2 рази скасували замовлення і навіть не зволили зателефонувати чи написати причину
Добрий день, Миколай Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
19 січня 2024 Відповісти
Александр не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 mini 128GB Pink (MLK23)

Заказал телефон, заказ все нормально, доставка в магазин через 2 дня. Ок,жду. Проходит 2 дня и в день выдачи заказа звонят с магазина и говорят телефона в наличии впринципе НЕТ. Почему его можно было заказать и тем более зачем подтвердили заказ сказать не могут. Проморочили эти дни голову, уже бы давно в другом магазине купил, больше ни ногой в этот недомагазин! Хотите купить технику - куда угодно но не в алло!!
Номер заказа 107580784
18 січня 2024 Відповісти
Добрий день, Олександр Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
18 січня 2024 Відповісти
Семен не рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Marshall Woburn III Black (1006016), Замовлення №107542713

Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
17 січня 2024 Відповісти
Семен відповів на коментар Представитель ALLO