Roman Davydov рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Ноутбук HP ZBook Firefly 14 G10A Silver (752N3AV_V6), Замовлення №302699357

Ціна та умови відповідали дійсності, товар надійшов швидше вказаного терміну, останім часом у магазинів проблема з цим, рекомендую
Доброго дня, Роман. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
16 січня 2024 Відповісти
Serhii рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники 2E GAMING HG315 RGB USB 7.1 (2E-HG315BK-7.1) Black, Навушники з мікрофоном 2E GAMING HG315 RGB USB 7.1 Black (2E-HG315BK-7.1), Замовлення №302704221

Дуже задоволений магазином АЛЛО. Вже кілька років купляємо техніку саме в цьому магазині. Задоволені всім - якістю обслуговування, доставкою, програмою лояльності та завжди приємні ціни. Рекомендую!
Доброго дня, Сергій. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
14 січня 2024 Відповісти
Pom Pom не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Термопот Grunhelm GTP352S, Замовлення №107560265

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Ksenia2023 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Redmi Watch 3 Active Black (BHR7266GL), Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (BHR7266GL), Замовлення №302657566

Купую на ALLO не вперше! Завжди все чудово та швидко) Все відповідально та чесно!
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня, Ксенія. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Дмитрий Марьенко (Studiobravo) не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 230NC Black (JBLT230NCTWSBLK), Замовлення №55356

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купивши навушники в Алло, майже відразу на протязі місяця вони вийшли з ладу, я їх відав на сервіс, робили їх декілька місяців. Після повернення відразу повторилася ця поломка, я знову відправив на декілька місяців. В трете теж сама поломка і мені магазин відмовив в сервісі та в поверненні коштів. Тому в загалі не раджу цей магазин там працюють не гарні спеціалісти та не гарний товар
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас написати на електронну адресу belonoh@allo.ua, більш детальніше, щоб ми змогли розглянути дану ситуацію. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів
tracks не рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Хотів купити: Midea PRIME Wi-Fi D100-20ED6(W)

Відповідь представника «ALLO.ua»
Замовлення №401119376, просто поверніть мені кошти на картку, більше я нічого спільного не хочу мати з вашим магазином, я в нього відтепер ні ногою.
1 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «ALLO.ua» відповів на коментар tracks
Дякуємо за зворотний зв'язок, передали в бухгалтерію для прискорення повернення коштів.
3 січня 2024 Відповісти
Oleh Kerenovych рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Рюкзак міський Xiaomi Mi Commuter Backpack / Light gray, Замовлення №301400140

Багато магазинів по Києві, зручно забирати замовлення
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня, Олег. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Igor рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, Замовлення №302649364

Доброго дня, Ігор. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
28 грудня 2023 Відповісти
Andre Zhurkov не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Сетіфікат Алло

Мав сертифікати АЛЛО на 1500 грн. , які мені подарували рік тому. З обставин, які в країні не зміг ними скористуватися. Сьогодні випала нагода придбати телефон та часи, але виявилось, що вони не дійсні. На сертифікату не має ні жодної дати закінчення дії. Прийшлось купувати без сертифікатів. Тобто, АЛЛО за не що отримало 1500 грн. на недійсних сертіфікатах.
Добрий день, Андрій. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
27 грудня 2023 Відповісти
Юрий Запорожец не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: Автопилосос Gussdo GV01-12V wireless version black

Добрий день, Юрій. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
26 грудня 2023 Відповісти