Віталій Крупко рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB PRODUCT RED (MLPJ3), Замовлення №400719626

Спрацювали швидко і зрозуміло. Рекомендую. Всі свої телефони завжди купую в алло.
Ольга Герасимова рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Redmi 10, Замовлення №106326294

Однозначно рекомендую этот магазин.
Марина Романика не рекомендує цей магазин

Купив: газова плита гефест

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо Вам вибачення за цей неприємний інцидент. Будь ласка, перешліть Ваш відгук із зазначенням номера замовлення або контактного номера на електронну адресу kislaya@allo.ua .ua щоб ми змогли розібратися в ситуації .
Олександр Пивоваров рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV 4A 32"

Після оформлення замовлення зателефонували з офісу і повідомили, що в магазині, де я купую ТВ лишилась лиш одна, виставочна одиниця товару. Запропонували перед покупкою роздивитись і або погодитись, або відмовитись. ТВ у норм стані, то ж я погодився. Запакували і забрав. Порада до Алло - якщо людина забирає останню, виставочну одиницю товару, то можна робити хоч мінімальні подарунки, наприклад, батарейки в пульт. І Ви не обідгієте, і клієнту приємно...
Дякуємо Вам за відгук.
Мила С рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Motorola Moto G30 XT2129-2 6/128GB Phantom Black

Забирала телефон з магазину в місті Бровари. Консультант Денис допоміг розібратися з налаштуваннями і встановив обрані додатки. Спілкування було приємним, ввічливим та на високому професійному рівні. Після відвідування магазину залишилися лише позитивні емоції. Рекомендую і магазин, і консультанта :)
Дякуємо Вам за відгук.
Andrew Byzhynar не рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Міський самокат Yvolution YGlider NUA Розовый (Y101264), Замовлення №106313944

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрый день. Приносим извинения за этот неприятный инцидент. Пожалуйста, перешлите Ваш отзыв с указанием номера заказа или контактного номера по электронному адресу roy@allo.ua, чтобы мы смогли разобраться в ситуации
Чтобы не думали, что я что-то выдумал - упомяну еще одну деталь: Уже вечером, 23.12 в 17.54 уже сам оператор из магазина АЛЛО перезвонил и также подтвердил, что заказ оформлен только сегодня. P.S. отзыв переслал на указанный email.
24 грудня 2021 Відповісти
Сергей Егоров не рекомендує цей магазин

Купив: Принтер, Замовлення №106173971

Відповідь представника «ALLO.ua»
Александр Кисель не рекомендує цей магазин

Купив: Электропила Алко, Замовлення №104751929

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрый день. Приносим извинения за доставленные неудобства. Просим подсказать Вас более детально о ситуации которая произошла, или номер телефона нам на электронный адрес roy@allo.ua, чтобы мы смогли разобраться в ситуации и улучшить наш сервис.
наталья бардакова рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi redmi 10 4/128 blue, Замовлення №500206769

Как всегда купила то что хотела
Аліна Безручко рекомендує цей магазин

Купив: Стайлер philips, Замовлення №301402493

Дуже зручно замовляти на сайті. Товар швидко привезли в магазин. Персонал ввічливий та швидкий.