gondzir рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Компресор з автостопом Vitol K-52, Замовлення №183245

Замовляв автокомпресор. Все в наявності, швидко. Дякую.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
HannaS рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Автономное пуско-зарядное устройство (джамп-стартер) OSRAM BATTERYstart 300 (13 Ач, 12 В, 300 А), Замовлення №182885

Товаром задоволена. До роботи магазину зауважень не маю.
Відповідь представника «130.com.ua»
Ми вдячні за ваші добрі слова та відгук. Сподіваємось, що ми зможемо надалі задовольняти ваші очікування.
Igolta2 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: Автохолодильник Ranger cool 30l

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «130.com.ua»
Шановний Ігоре, Дякуємо за ваш відгук щодо замовлення. Нам дуже шкода, що виникла така ситуація з ціною на товар. На жаль, через технічну помилку на нашому сайті, ціна на товар не оновилась вчасно після закінчення акційного періоду. Ми щиро просимо вибачення за незручності, які вам це спричинило. Щоб загладити провину, пропонуємо вам знижку 10% на наступне замовлення в нашому магазині. Також ми вже виправили помилку на Хотлайн, і нова ціна на товар вже відображається правильно. Сподіваємося, що ви скористаєтеся цією пропозицією та знову станете нашим клієнтом. З повагою, Команда магазину 130.com.ua.
Eugene рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Камера заднього огляду Prime-X N-002, Замовлення №183114

Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Завжди раді бачити вас у числі наших клієнтів! Рекомендуйте нас своїм друзям і знайомим.
OBSERVER рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Медиа-ресивер Pioneer MVH-S420BT с Bluetooth, Замовлення №183015

Все прийшло ціле, вчасно і по смачному прайсу. Контрольна закупка пройшла успішно ;-)
Allexx рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Vitol K-55, Замовлення №183036

Заказав по телефону, менеджер помогла визначитись з вибором, за що їй окремо дякую. Компресор хорошої якості та швидко качає. Відправили в той же день, як і обіцали. Рекомендую магазин для співпраці.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою нашого магазину. Ваша висока оцінка є для нас найкращою нагородою.
iamknish рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Автосигналізація Sheriff ZX-1075 зі зворотним зв’язком і автозапуском двигуна, Замовлення №182936

Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою нашого магазину. Бажаємо приємних покупок!
Рукастий Маляр рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Автопідсилювач EDGE EDB500.1-E9, Замовлення №182750

Супер, дуже задоволений підсилювачем, купував до сабвуфера EDGE EDB12D2LITE-E0, він розкачав його на 100%. Магазину дякую за швидку та безкоштовну доставку. Рекомендую
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою нашого магазину. Ми завжди раді бачити вас у числі наших клієнтів!
Игорь 111 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Автомобільна акустика Cadence QRS 57, Замовлення №182685

Отличный товар. Хорошая цена. Все документы, гарантия, быстрая отправка.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Брабус рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Чохол на автомобіль MILEX Тент JEEP PEVA+PP M, Замовлення №182615

Швидко зв'язались та вчасно відправили. Товар якісний, відповідає характеристикам на сайті.