Alexander Perevalov рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Hyundai HY 810 6 В / 12 В, 8 А для автомобільного акумулятору і мо, Замовлення №182440

Oleksandr рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Vitol Накидка на сид. ZL012 BK (100x50см) з підігівом i перемикач, Замовлення №182366

Жодних проблем при купівлі в даному магазині не виникло! Рекомендую!
Відповідь представника «130.com.ua»
Ми вдячні за ваші добрі слова та відгук. Сподіваємось, що ми зможемо надалі задовольняти ваші очікування.
Lev_Lev рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Ring Automotive RESC808, Замовлення №182172

Другий раз звертаюсь в цей магазин. Швидко відправляють, якісний товар, для постійних клієнтів є знижка. Рекомендую, молодці.
Відповідь представника «130.com.ua»
Раді були вам допомогти. Дякуємо за відгук та можливість працювати разом у майбутньому.
Mudryk-10 рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Підігрів сидінь Heyner WarmComfort Speed 504000, Замовлення №181783

Дякую магазину та операторам - дуже приємні люди. Все оперативно та якісно. Користуюсь накидками поки тільки два тижні, гріє дуже добре навіть без регулятора.
Timo рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Master Watt РОБОТ-12, Замовлення №181974

Швидка доставка та великий вибір товарів, якісний обслуговуючий персонал. Рекомендую цей магазин і планую звертатись до нього у майбутньому.
San Sanich рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: [123869] CAN модуль Convoy UniCAN-420, Замовлення №181619

Менеджер зв'язався відразу, уточнили деталі. Купував два різні модулі, щоб обрати сумісний до свого авто, один встановив, інший - повернув до магазину. Всі питання вирішували без зволікань. До якості товару питань немає. Дякую працівникам сервісу за якісну роботу з клієнтами. :-)
Taras Buhovec рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Пускове пульсо , Замовлення №181669

Рекомендуємо! Швидка обробка заявки! Вчасна відправка товару!
Pasha90 рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Перетворювач DC-AC Mystery MAC-2000, Замовлення №181643

Хороший магазин, менеджер запропонувала декілька перетворювачів на вибір, підказала та роз'яснила. Товар прийшов вчасно, характеристики відповідають заявленим на сайті. Дуже раджу. Купити просто та швидко.
Тропическая Бабочка рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: GPS трекери ibag Автомобільний GPS трекер ibag M66 Pro NEW + WIFI detect, Замовлення №УД00-000145

Использую второй месяц трекер. Рекомендую данный магазин!
Михайло Стадник рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Bosch C7 (0 189 999 07M), Замовлення №181457

Оформив замовлення через сайт, відправили в той же день, присилали смс, тому я був в курсі, що з замовленням. Рнкомендую магазин, добре що є така автоматизація.