Oleg Oleg не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Секатор Gruntek Kondor храповий дворежимний 20 см (295200200) x 1, Замовлення №898825

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Щоб додзвонитися до оператора потрібно подзвонити на гарячу лінію. Вартість доставки завищена, послуги кур'єра оплачуєш сам, хоча тобі про це не повідомлять. Про сам товар і його характеристики нічого не знають. Нікому не раджу купувати щось в інтернет магазині Нова Лінія
Денис Н не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Душова кабіна UP! (Underprice) R-501 900x900x1940 профіль хром, скло графіт (70507664), Бойлер Bosch Tronic 6000T ES 050-5 1600W BO H1X-CTWRB (70204769), Замовлення №899730

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Кирило не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Миша B170 Black (910-004798), Замовлення №897798

Замовивши товар з доставкою через нову пошту Ви ще будете платити за адресний забір товара. У сумі 105 грн доставка за маленьку комп'ютерну мишу....
Забрав товар, хочу доповнити відгук тим, що не отримав фіскального чека, товар "вітриний", є сліди використання, і упаковка у поношеному стані. Дякую Нова лінія
4 січня 2024 Відповісти
Георгій Благодір не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Gelius Pro Care GP-PK001 Pink, Замовлення №896958

Замовив дитячий годинник, прийшов товар з затертим екраном, брудним ремінцем, по відчуттям вже поношений. Дозвонитись операторам Нова Лінія не можу. Краще не купуйте в цьому магазині
Mykola Grytsenko не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: Холодильник Samsung BRB307154WW

На сайті вказана неправдива інформація. Зазначено, що цей холодильник є в Одесі, але це не правда. Їх у наявності немає. Не розумію, невже так важко тримати актуальною інформацію на своєму сайті?
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення?
Антон рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Духовка електрична F 60 M GWH, Замовлення №34913764

Купил данную духовку в магазине.Заказ прошел быстро.Привезли все в срок и показали-рассказали.Проблем за неделю пользования не было.Советую.
Микола не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 жовтня 2023

Купив: Лампа світлодіодна Maxus FM A60 8 Вт E27 3000 К 220 В прозора 1-LED-565 (30514918), Замовлення №882147

Придбав дві світлодіодні філаментні лампочки в інтернет-магазині "Нова Лінія". Обидві лампочки прийшли неробочі. Крім того, вони відрізнялися від тих, що були у мене (та сама модель): нові більші за розміром і мали 6 світлодіодних елементів замість 8. Після довгих дискусій, магазин все ж погодився оплатити зворотню доставку та повернув гроші. Тож, "на щастя", витратився тільки на доставку неробочих лампочок до мене.
Pasha Lutskiy не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник Pro GP-PK001 Kid Black-Silver, Замовлення №883587

Продають той самий годинник вже третій особі, знаючи що він працює лише тиждень і відключається. Дитячий годинник із заповненою телефонною книгою попередніх власників. Товар бувший у вжитку, продають як новий. Вирішую питання щодо повернення коштів. Не раджу цього продавця!!!
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Шановний Клієнт, дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності та негативні емоції. Ми робимо все можливе для того, щоб як найшвидше вирішити ситуацію яка склалася.
Jason не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Хотів купити: Таблетки для посудомийних машин Таблетки для посудомийних машин Quantum Ultimate 60 шт. (5908252004881)

Ну відповідає інформація про можливість забрати у Львові. Лише нова пошта
Максим Кальнишевский рекомендує цей магазин
14 серпня 2023