Embar Aletheides рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Kingston XS2000 500 GB (SXS2000/500G), Замовлення №70992

Все чудово, рекомендую
Valera Kazimirchuk рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), SSD накопичувач Kingston NV2 4 TB (SNV2S/4000G), Замовлення №70872

Ціни чудові. Швидке виконання.
Валерій Коваленко рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX12, Замовлення №70838

Погано що не було накладеного платежу, тільки оплата на рахунок. Оплатив .і все добре Вже користують . рекомендую
Сергей Тесленко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Акомулятор, Замовлення №70860

Швидке,, професійне, доброзичлеве обслуговувангя
Alexan.Dr рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: A4Tech Fstyler FBX50C White, Замовлення №70796

Загалом задоволений і клавіатурой і магазином. Вчора замовив/проплатив, а сьогодні вже на цій клавіатури кнопочки натискаю. До речі натискаються дуже м’яко, але впевненно (приємно).
Валентин Пронів рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Флешка Kingston 128 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/128GB), Замовлення №70725

Зв?язались, відправили швидко
recoba рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Процесор Intel Celeron G5905 (BX80701G5905), Замовлення №79639

Oleksii Zinkovskyi рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3C 4 TB (TS4TSJ25M3C), Замовлення №70654

Купував Transcend StoreJet 25M3C 4 TB (TS4TSJ25M3C). Швидко доставили та по гарній ціні. Товар в оригінальному пакуванні, з чеком та гарантією. По самому диску мені в кишені попався WD на 4800 обертів, не 5400, але після перевірки швидкості зчитування/запису через CrystalDiskMark та порівняння з інформацією онлайн, виглядає так, що швидкість від цього не постраждала. В цілому покупкою задоволений! :)
alex2005 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev. 2.0), Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G (GV-N3060WF2OC-12GD), Замовлення № 70678