Rob Red не рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Хотів купити: Вентилятор-циркулятор воздуха NEO 90-007, Вентилятор підлоговий 90-007

Ціна не відповідає дійсності. Перший раз зустрічаюся з таким на hotline
Відповідь представника «Network Tools»
Доброго дня. Не догледіли. Вибачаємось, ціну виправили.
Evgeniy_N_K не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Хотів купити: Антена Wi-Fi mANT 15s (MTAS-5G-15D120)

На хотлайн і на сайті показує наявність, по факту немає і не відомо коли буде. І це вже не вперше. Як альтернативу пропонують товар вдвічі дорожчій.
andrei рекомендує цей магазин
9 серпня 2021

Купив: Точка доступу Mikrotik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE), Замовлення №EC-0008249

Нашел товар только в этом магазине (после обзвона 2-х других, у которых в реальности товара не было). У Network Tools тоже оставался последний экземпляр! Заказал, получил небольшую консультацию по товару, оплатил на карту. Отправили в этот же день.... Товар пришел отлично запакованый.... Теперь наслаждаюсь Интернетом на даче... Так что пока что всем доволен.
Olena_Lapko рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Mikrotik LHG LTE6 kit, Замовлення №12620

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Хорошая цена, моментальная отправка. Сделка прошла без проблем. Всем рекомендую к сотрудничеству.
Vlad Danylov рекомендує цей магазин
30 березня 2020

Купив: D-Link DIR-825/AC, Замовлення №9643

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Изначально хотел заказал NETIS WF2880, но товара не оказалось в наличии - этим немного испортили себе репутацию. Но консультант быстро связался, предложил несколько аналогичных товаров и мой выбор пал на D-Link DIR-825/AC. Быстро все переоформили и отправили в ту же пятницу. В субботу уже забрал в отделении Новой Почты. Огромный плюс за компетентность, ассортимент и оперативность.
Иван Иваныч не рекомендує цей магазин
26 лютого 2016

19 січня 2016

Купив: Беспроводной маршрутизатор (роутер) Linksys EA6700

Всем остался доволен. Доставка вовремя, приветливый курьер. Роутер включил и забыл. Спасибо вам ребята за работу!
29 липня 2015

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) hAP lite classic (RB941-2nD)

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Были приятно видеть веселого/улыбчивого курьера, которому пришлось не много меня подождать.
Helen не рекомендує цей магазин
19 вересня 2014

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Вирішила замовити у цьому магазині, бо всі три товари були у цьому магазині у наявності - саме так було відображено на сайті. У результаті двох позицій немає, а третій товар мені потрібно було у кількості 7 шт. На це я почула відповідь "Да, найдем 7 шт, все без проблем, но надо только уточнить". Вже цілу добу уточнюють :)
Відповідь представника «Network Tools»
Добрый день! Спасибо за отзыв. Напишите пожалуйста товары, которые заказывали , которых нет в наличии, отметим на сайте. По поводу 7 шт до конца дня отзвониться менеджер.
Товарів, яких не має у наявності, при розмові зі мною відмічав менеджер, то нехай він і стежить за тим, чи є актуальною інформація на сайті - це не входить в мої обов\'язки. Після появи вашої відповіді, дзвонить мені один із менеджерів і говорить, що мені вчора дзвонили, а я не беру телефон, що є неправдою. Звідки тоді у вас з\'явився мій номер, якого ви не маєте - знову неправда. Шановні робіть висновки. Бажаю вашій компанії подальших успіхів.
19 вересня 2014 Відповісти
12 вересня 2014

Не предупреждают что гарантия на товар (в частности Ubiquiti) - всего 3 месяца. Это притом, что цена вполне "конкурентная". Покупал камеру Air Cam - пришла с блоком питания PoE и американской вилкой.
Відповідь представника «Network Tools»
Добрый день! Спасибо за отзыв! На сайте обязательно обозначим гарантийный срок на продукцию Ubiquiti. На сколько нам известно в гарантийном талоне прописывается срок гарантии 3 месяца. Где можно отремонтировать негарантийное оборудование? Сервисный Центр http://mikrotikservice.com.ua г. Киев ул.Соломенская 1, офис 13