Каталог товарів
Київ
UA

Дитячі конструктори - порівняння ТОП 5 популярних моделей

Товарів: 5
LEGO Technic Ford GT 2022 (42154)
LEGO Icons Орхідея (10311)
LEGO Creator Expert Букет квітів (10280)
LEGO Дерево бонсай (10281)
LEGO Technic Audi RS Q e-tron (42160)
Діапазон цін
3 719 – 5 500 грн

19 пропозицій

1 812 – 2 352 грн

8 пропозицій

1 919 – 2 549 грн

15 пропозицій

1 824 – 2 791 грн

7 пропозицій

2 224 – 7 789 грн

20 пропозицій

Товар доданий на Hotline
6 березня 2023 р.
2 травня 2022 р.
15 січня 2021 р.
15 січня 2021 р.
5 липня 2023 р.
Тип
Авто-конструктор
Блоковий конструктор
Блоковий конструктор
Блоковий конструктор
Авто-конструктор
Серія
Lego Technic
Lego Icons
Lego Creator
Lego Creator
Lego Technic
Інтереси LEGO
автомобілі
прикраси для дому, рослини
рослини
рослини
автомобілі, прикраси для дому
Стать дитини
для хлопчика/для дівчинки
для дівчинки
для дівчинки
для хлопчика/для дівчинки
для хлопчика/для дівчинки
Вік
від 18 років
від 18 років
від 18 років
від 18 років
від 10 років
Розміри, см
9х39х18
39х30х24
немає даних
18х21х20
15х37х19
Кількість деталей
1466
608
756
878
914
Елементи живлення
немає
Опис
Відкрийте для себе дивовижну увагу до деталей та культовий зовнішній вигляд, втілені у захоплюючому проекті для дорослих із набором моделей Ford GT 2022 (42154) LEGO Technic. Не поспішайте, збираючи задній привід з диференціалом, працюючим двигуном V6, незалежною підвіскою всіх коліс, рульовим управлінням передньої осі, дверима, деталями фар, робочим крилом спойлера і капотом, що відкривається. Ваші зусилля будуть винагороджені чудовою колекційною моделлю в масштабі 1:12, створеною для демонстрації. Відчуйте себе дизайнерами Ford, відтворюючи всі чудові деталі цього суперкара. Помилуйте аеродинамічною формою, яка робить Ford GT 2022 видатним автомобілем як на трасі, так і за її межами. Запустіть свої двигуни – у цьому наборі моделей Ford GT є деталі, натхненні справжнім автомобілем, такі як двигун V6 з рухомими поршнями, незалежна підвіска всіх коліс та кермо передньої осі. Помилуйтеся деталями — не поспішайте, збираючи такі деталі, як задній привід з диференціалом, двері, що регулюються, регульований спойлер і капот, що відкривається.
Насолоджуйтесь усвідомленим проектом будівництва та створіть красиву рослинну експозицію для свого будинку за допомогою цієї моделі LEGO Orchid (10311) для дорослих. Не поспішайте, створюючи всі деталі білих та рожевих кольорів та вази. Натхненна справжньою орхідеєю, модель має 5 листків біля основи та 2 блукаючих повітряних кореня, щоб створити автентичний вигляд. Збери синю вазу рифлену і заповни її коричневими елементами LEGO, щоб відтворити суміш кори, в якій могла б рости справжня орхідея. Створюйте різні пози для своєї орхідеї, повертаючи стебла, квіти, коріння та листя моделі, щоб досягти ідеального вигляду. Або персоналізуйте свою вітрину, перебудовуючи стебла для створення нових комбінацій квіткових композицій. Натхненні справжньою орхідеєю — дизайнери LEGO ретельно попрацювали над створенням моделі, максимально схожої на справжню, з приголомшливою увагою до деталей. З ботанічної колекції LEGO – це частина колекції будівельних наборів, натхнених реальними рослинами та квітами та розроблених спеціально для дорослих.
Складайте професійні квіткові композиції. Кожна деталь букета зроблена з елементів LEGO, і всі їх можна змінювати, щоб створювати свою унікальну модель. У більшості квітів ви можете міняти положення пелюсток, так що ви можете збирати різні композиції. Розберіть і пересоберіте стебла, щоб налаштувати висоту і форму квітів. Цей набір входить в колекцію LEGO для дорослих і містить кілька елементів з рослинної пластика, який виробляється з поновлюваної цукрової тростини. Цей квітковий букет - яскраве і барвисте прикраса з цікавими формами, натхненними справжніми квітами: трояндами, левовим зевом, маками, айстрами, маргаритками і злаками.
Мистецтво вирощування дерев бонсай багато століть займало уми любителів рослин. Тепер і ви можете доторкнутися до цього древнього майстерності, зібравши модель «Бонсай LEGO». Насолоджуйтесь відчуттям спокою, акуратно збираючи модель дерева з зеленим листям або рожевими квітами. Якщо захочете щось поміняти, ви можете з легкістю замінити одну крону на іншу, отримавши абсолютно новий вигляд. Погляньте на рожеві квіти ближче: ви бачите крихітних жаб? У наборі «БонсайLEGO» є прямокутний квітковий горщик і підставка LEGO у вигляді дерева. Цей чудовий набір стане справжньою окрасою будь-якого будинку або офісу. Будь це подарунок на день народження друга чи щось, що ви купили, щоб порадувати себе, цей набір в будь-якому випадку здивує вас своєю красою. Набір входить в колекцію LEGO для дорослих і містить елементи-листя з рослинної пластика, який виробляється з поновлюваної цукрової тростини.
Діти, які люблять ралійні автомобілі можуть перевірити свої навички, збираючи модель Audi RS Q e-tron 42160 LEGO Technic. У міру складання вони отримають уявлення про реальний електромобіль, створений Audi для подолання суворих пустельних умов ралі Дакар. Ця модель включає безліч реалістичних деталей, таких як індивідуальна підвіска на кожному з 4 коліс автомобіля. Він також має новий елемент Technic колеса, створений спеціально для цієї моделі, щоб відобразити дизайн повнорозмірного колеса Audi. Побудуйте "електричний" ралійний автомобіль. Діти віком від 10 років, які люблять ралійні автомобілі, можуть освоїти нові інженерні навички, збираючи модель ралійного автомобіля Audi RS Q e-tron 2022 Dakar з LEGO Technic. Функції дистанційного керування. Дітям сподобається тестувати свій ралійний автомобіль з дистанційним керуванням, використовуючи програму CONTROL+ для руху вперед і назад та керування автомобілем. Точні деталі — цей набір включає багато функцій справжнього ралійного автомобіля Audi RS Q e-tron, у тому числі новий елемент колеса Technic, створений спеціально для цієї моделі. Підвіска 4-х коліс - як і в цьому автомобілі, ця версія моделі має незалежну підвіску на кожному з 4-х коліс.