Комбінована плита Gorenje K57375RW

Характеристики
Комбінована плитаПоверхня: газоваДуховка: електричнаРобоча поверхня: емальКількість газових конфорок: 4Кришка: металева слонова кістка ... Дивитися усі
Опис
Плита Gorenje K 57375 RW відрізняється своїм приємним кольором слонової кістки і багатофункціональністю. Газова варильна поверхня, оснащена чотирма конфорками і чавунними решітками, добре виконує свої функції та легко миється. З великою мультифункціональною електричною духовкою ви зможете не тільки займатися стандартною випічкою, а й багато експериментувати. Вона може: піч, готувати на грилі і пекти піцу, розморожувати, підтримувати температуру приготованих страв, та ще й сама себе чистить парою. У Gorenje K 57375 RW прекрасно поєднується зручний електронний програматор та механічне регулювання. Готуючи з Gorenje K 57375 RW, ви відчуєте себе справжнім кухарем.
Написати відгук про товар
всі (1)
відгуки (1)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: удобное управление, чугунные решетки, цвет, электродуховна, качество изготовление
Не сподобалося: нет
Досвід використання: кілька місяців
прекрасное оборудование. ДЛя кухни служит не просто плитой, но и украшением. Духовка отменная, готовит прерасно. Чугунные решетки и накладки на гарелки - надежные. Достаточная комплектация (малый и глубокий протвень). Хорошо работает газ-контроль (у кого дети тот поймет). Сначала купили трое родственников, а затем уже я): У всех отзывы положительные. Брал за 5370 грн в инетмагазине.
Коментарі (0)