Відгуки покупців

Сподобалось: -
Не сподобалося: Не запускає AMD EXPO
Досвід використання: кілька днів
Ryzen 7500F , ASRock B650E PG RIPTIDE , ставлю профіль AMD EXPO 6000 і далі комп не працює , виймав батарейку пробував знов AMD EXPO - не працює
Оцінка товара
Сподобалось: Практичность, параметры и качество кисти. Именитый украинский бренд.
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Кисть малярная плоская от именитого и проверенного временем производителя - довольно практичный и достаточно качественный ручной инструмент для ремонта в доме. Красить ею удобно и приятно. Задачи свои эта флейцевая кисточка, от украинского бренда SIGMA, выполняет превосходно, красиво и добротно. Так что я однозначно доволен этим приобретением. Факт.
Фото  undefined  від користувача Radist
Якість звучання
Зручність конструкції
Ізоляція від зовнішніх шумів
Зовнішній вигляд
Комплектація
Сподобалось: Якісний звук та гарний дизайн
Не сподобалося: Шумодав міг бути трооохи краще, але всеодно на рівні
Досвід використання: кілька місяців
За свої гроші я вважаю це чи не найкращий варіант, зручні, гарні, якість звучання не на 2500, а вище. За 3 місяці використання нарікань немає
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Сподобалось: Майже бездоганно
Не сподобалося: Маю надію колись якість нічної зйомки усе ж покращать
Досвід використання: кілька годин
Це мій перший досвід з айфонами тому порівнювати немає з чим. У руці сидить зручно, приємний на дотик, швидкий, яскравий, треба звикнути трохи до часу використання батареї але у цілому воно того варте, це приємні емоції та досвід
Оцінка товара
Сподобалось: Хороший молоток Якість - якісний пластик Довжина 27 см . Зручно тримати та працювати ним
Не сподобалося: _
Досвід використання: кілька місяців
Молоток , хорошої якості . Дві різних поверхності для видбивання мʼяса і для відбивати щось ніжніше тому що одна сторона більш рельєфна . Молоток для м'яса tescoma Presto Арт. 420380 Молоток призначений для відбивання і одною стороною - розм'якшення м'яса перед приготуванням. Плоска сторона молотка добре підійде для курки, риби та інших видів ніжного м'яса. Рельєфна сторона – класичний варіант молотка для відбивання всіх видів м'яса. Виготовлено з першокласної неіржавіючої сталі, нейлону і міцної пластмаси, можна мити в посудомийній машині.Довжина 27 див, Чехія.
Сподобалось: Розмір 14 сантиметрів на 18 сантиметрів Зовнішній вигляд красивий
Не сподобалося: Хороший органайзер для ложок вилок
Досвід використання: кілька місяців
Органайзер має три відділи на ложки , вилки та ножі . Дуже зручно тим що він крутиться і зручно брати те що тобі потрібно. Якість дуже хороша . Під нержавіюча сталь. . Розмір зручний , нічого лишнього , стиль сучасний . Впишеться в любу кухню .в любий інтерʼєр , підходить під любі меблі . Легкий і одночасно стійкий, не перевертається коли приборів більше на тій чи іншій стороні
Сподобалось: Розмір мені підходить від шухляду Бамбукове волокно
Не сподобалося: Хороший лоток , практично
Досвід використання: рік і більше
Лоток хорошої якості , практичний . Розмір 29 см на 34 см . Мені у шухляду 30 сантиметрів на 35 сантиметрів став ідеально. Всі мої кухонні прибори якими я користуюсь кожен день дуже зручно лягли , всі влізли . Лоток можна мити звичайним способом і він зберігає свої якості дуже добре. Ціна хороша , позволиии його купиии може більшість
Швидкість читання
Швидкість запису
Матеріали
Дизайн
Сподобалось: відомий виробник, стильний дизайн, повністю металевий корпус, достатньо висока швидкість запису даних
Не сподобалося: висока ціна
Досвід використання: кілька місяців
Якісний, стильний, повністю металевий USB флеш-накопичувач на 64 ГБ від Silicon Power. Флешка універсальна - має два USB 3.1 штекери: Type А і Type С. Має високу швидкість запису та зчитування данних. Дуже зручна штука.
Фото  undefined  від користувача ShereKhan
Оцінка товара
Сподобалось: відомий виробник, стильний дизайн, повністю металевий корпус, висока швидкість запису даних, невисока ціна
Не сподобалося: нічого
Досвід використання: кілька місяців
Якісна та дуже гарна зовнішня USB 3.0 кишеня для mSATA SSD накопичувачів від Agestar. Має компактний, стильний, повністю металевий корпус та достатньо високу швидкість запису даних. Дуже зручна річ.
Фото  undefined  від користувача ShereKhan
Оцінка товара
Сподобалось: Параметры, надёжность и качество. Именитый производитель.
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Мешок для пылесоса многоразовый с фильтром от именитого и проверенного производителя - вполне приличный и довольно - таки практичный и качественный аксессуар. Свою основную задачу этот экземпляр, от надёжного балканского бренда Gorenje, выполняет эффективно и добросовестно, что просто не может не радовать. Факт.
Фото  undefined  від користувача Radist

Пошук відгука в розділі