Rostyslav Malenko рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Парогенератор Philips PerfectCare 8000 Series PSG8140/80, Замовлення №153173

Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82O OX

20 999 ? Під замовлення ТОВАРУ В НАЯВНОСТІ НЕМАЄ.лише під замовлення
LOGAN Kolosvetov не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Parker Ручка кулькова P РШ Latitude K45Ч Silky Black GT чорний (K45Ч), Замовлення №271584

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Сделал заказ 25.04.24 и сразу же оплатил, номер заказ 271584 , указал в назначении номер заказа, В заказе была ручка паркер за 3400, сегодня 27.04 товара до сих пор нет. Ттн нет. Думаю что обманули, в понедельник буду писать заявление в банк и в полицию по факту мошенничества
Назар Яскал рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Black (BHR7664CN), Замовлення №73396

Замовляв навушники. Доставили швидко. Через деякий час зрозумів що батарея тримає погано (десь до 10 годин замість 38 заявлених). Відправив в магазин на діагностику, в результаті мені повернули кошти. Комунікацією та вирішенням проблеми задоволений. Магазин рекомендую.
Mishaqq рекомендує цей магазин

Купив: Осушувач повітря Karcher AF 20 1.024-820.0, Замовлення №503105

baks45 рекомендує цей магазин

Купив: Реноватор DeWALT DWE315KT, Замовлення №10-6071591

Vladislav Kisselev рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/512GB Obsidian, Замовлення №74320

Товар прийшов швидко, за 1 день після підтвердження замовлення. Якість гарна, товаром і продавцем задоволений. Рекомендую.
VitaliyGordiienko не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Free3 White, Замовлення №замовлення від 23.04.2024

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

RoKeRhom9k рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 12/512GB Wi-Fi Graphite (SM-X910NZAE), Замовлення №74407

Ціна відповідна. Доставка швидка. Товар в наявності новий і без пошкоджень. Задоволений. Рекомендую)
Irina Кostenko рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №111111

Чудовий професійний і дуже терплячий Микола Комар із інтернет-магазину "Арізона" відповідає всім вимогам сьогодення щодо онлайн продажів, він зфокусований саме на інтересах споживача! Дуже задоволена спілкуванням, допомогою у виборі кондиціонера- новинки Спліт-системи OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3 та вигідною ціною зі знижкою. Доставка була дуже швидкою, чек отримала. Дякую і рекомендую "Арізону"!