Зовнішні жорсткі диски увійшли в наше життя, як невід'ємні аксесуари для ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів. І це не дивно, адже такий гаджет - легкий спосіб розширити обсяг пам'яті свого комп'ютера. Але як вибрати зовнішній жорсткий диск? Зовнішні жорсткі диски можна умовно поділити на дві групи - портативні і стаціонарні. Перші підійдуть для регулярного носіння з собою і не займуть багато місця в сумці. Інші орієнтовані на дуже великі обсяги і підключення додаткового живлення.
Для початку, варто визначитися зі сферою застосування диска. Від цього буде залежати вибір обсягу носія і його форм-фактора. Якщо завдання, яке ставиться перед диском - це зберігання фотографій, фільмів і просто великих файлів, то досить купити модель з об'ємом від 500 гігабайт до 1 терабайта. На такий зовнішній жорсткий диск ціна не буде високою. До того ж, диск буде досить компактний, поміститься в будь-яку кишеню і його зручно носити з собою. Простий моделі буде досить і такої носій ви зможете купити майже в будь-якому інтернет-магазині України в незалежності від міста. Наприклад, ви можете купити цей пристрій в:
І інших містах, де є великі і не дуже інтернет-магазини. Дуже часто, зовнішні жорсткі диски можна купити зі знижкою в комплекті з ноутбуком.
Якщо ж ви плануєте використовувати накопичувач трохи частіше, ніж довгострокове сховище файлів, то варто купити зовнішній жорсткий диск з підтримкою інтерфейсу USB 3.0. Це забезпечить швидку швидкість запису і читання файлів.
Навіть в незалежності від частоти використання диска, це буде кращий вибір на всі випадки життя. Якщо раніше моделі з такою особливістю були рідкісними і дорогими, то зараз їх можна купити відносно недорого. До того ж, вони поширені, і такий зовнішній жорсткий диск купити в Україні можна вже давно.
Зовнішні жорсткі диски бувають не тільки портативні, але і призначені для постійної роботи з великими файлами. Вони будуть корисні фотографам, монтажерам відео або для підключення до систем відеоспостереження. Ємність може починатися з 1 і досягати 10-12 терабайт. Такі моделі являють собою корпус, в якому встановлено більше одного жорсткого диска. Як правило, зовнішній жорсткий диск з такими особливостями потребують додаткового харчування, тому для роботи буде потрібно вільна розетка.
Якщо потрібно не тільки об'ємне, але і швидке за швидкістю сховище, то потрібно звернути увагу на зовнішні жорсткі диски з інтерфейсом Thunderbolt. Це швидкий інтерфейс, швидкість якого помітно перевершує USB. Дешево купити такий девайс не вийде, але, все ж, це вузькоспеціалізований вибір. Втім, такий зовнішній жорсткий диск купити в Києві теж не складе труднощів. Такі диски вже давно поширені і каталог Хотлайн може запропонувати безліч варіантів вибору.
Вибравши підходящий за ціною диск і підібравши інтернет-магазин, не поспішайте, почитайте відгуки на дану модель. Досвід інших користувачів обов'язково допоможе.
Зовнішні жорсткі диски увійшли в наше життя, як невід'ємні аксесуари для ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів. І це не дивно, адже такий гаджет - легкий спосіб розширити обсяг пам'яті свого комп'ютера. Але як вибрати зовнішній жорсткий диск? Зовнішні жорсткі диски можна умовно поділити на дві групи - портативні і стаціонарні. Перші підійдуть для регулярного носіння з собою і не займуть багато місця в сумці. Інші орієнтовані на дуже великі обсяги і підключення додаткового …