Дитячий триколісний велосипед Profi KT094

Характеристики
Дитячий триколісний велосипедДіаметр коліс, дюймів: переднє - 10, задні - 8,3Колір: синій, червоний ... Дивитися усі
Опис
Profi Trike KT094 ​​- чудова модель для юних велосипедистів і непогана альтернатива об'ємним колясок. Profi Trike KT094 ​​має батьківську ручку, зручну і досить маневрену, з її допомогою Ви зможете легко і швидко дістатися до парку, де Ваша дитина насолодитися повноцінною їздою на Profi Trike KT094. Встановивши ноги на зручні підніжки, Ваш малюк зможе перепочити від тривалих поїздок, а про його безпеку подбати м'який металевий обід. Широкий козирок є ідеальним захистом від сонячних променів, простора корзина вміщає в себе як іграшки, так і продукти харчування, куплені в найближчому супермаркеті. Дзвінок на кермі зможе відвернути малюка і навчить його попереджати про свою появу.
Написати відгук про товар
всі (1)
відгуки (1)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Цена, внешний вид.
Не сподобалося: Не одна деталь не смазана!! Большые люфты в руле и ручке манипулятора. Много заводского брака!
Досвід використання: кілька днів
Купил ребёнку 3 дня назад. Собирал сам (упаковка была запечатана и запаяна) В процессе заборки обнаружил брак Фаст который фиксировал козырёк был обломан, поменял на новый, открыл новую коробку тоже обломан. В комплекте нет инструкции ( точнее есть но от другой модели)Через 3 дня использования весь велик стал СКРИПЕТЬ!! Начил смазывать - НА велике з заводи ни капли смазки Я ВШОКЕ 2ч патратил на смазку , всё смазал кроме задних колёс не магу разобрать !!!!!!
Коментарі (0)