Глюкометр Bionime Rightest GM550

Всього пропозицій: 12
ціни: 840 1 045 грн
Характеристики
Глюкометр електрохімічнийКалібрування: по плазмі кровіОб'єм пам'яті (кількість записів): 500 ... Дивитися усі
Опис
Глюкометр Bionime Rightest GM550 - нове поповнення у лінійці Bionime. Як підтверджують незалежні дослідження, рівень точності вимірювання цукру в крові пацієнта, що забезпечується даним інструментом, перевершують всі вимоги до подібного роду приладів. Наявність автоматичного кодування, великий дисплей з підсвічуванням, можливість запам'ятовувати останні 500 вимірювань у поєднанні із забором крові користувача за допомогою спеціального ланцетного пристрою в альтернативних місцях, робить глюкометр Bionime Rightest GM550 пристроєм з підвищеним рівнем комфорту. Для зручності в транспортуванні та зберіганні прилад укомплектований зручним футляром.
Написати відгук про товар
відгуки (2)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Очень доволен
Не сподобалося: недостатков пока не нашел
Досвід використання: кілька місяців
Хорошие глюкометры. У меня как раз BIONIME Rightest GM 550 - пользуюсь примерно год. Проблем нет совсем. Если выбираете - то берите этой фирмы.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Супер!!!
Не сподобалося: Все понравилось
Досвід використання: кілька місяців
Покупкой довольна. На фоне диабета - имею плохое зрение - у этого глюкометра большой экран, все цифры на экране крупным шрифтом. Хороший аппарат.
Коментарі (0)