Смартфон Apple iPhone 6s 64GB Space Gray (MKQN2)

модель з лінійки Apple iPhone 6s
Характеристики
СмартфонЕкран: 4,7"; IPS; 1334x750;Пам'ять: 64 ГБОЗП: 2 ГБПроцесор: Apple A9 (64-bit)ОС: iOSАкумулятор: Li-Ion 1715 мАг (незнімний)Камера: 12 (f / 2.2) МпКорпус: алюміній; 143 г; товщина 7,1 ммNFC: + (Apple Pay) ... Дивитися усі
Опис
Apple iPhone 6s – оновлена версія моделі iPhone 6. У даному випадку можна сказати, що зміни не тільки еволюційні, але і цілком інноваційні. Крім стандартних поліпшень якості камери і швидкості роботи, компанія розробила і впровадила в iPhone 6s нову технологію сенсорного екрану, яка розширює можливості керування пристроєм. У дисплеї реалізований додатковий сенсорний шар 3D Touch, який тепер сприймає силу торкання в залежності від сили натискання. Також користувачеві стають доступними додаткові функції і контекстні меню і нові жести. На додаток до цього, у корпусі пристрою передбачений модуль Taptic Engine, що відповідає за зворотний зв\'язок при натисканні на екран. Серцем смартфона тепер служить фірмовий процесор Apple A9, що дозволяє не тільки зробити швидкість роботи інтерфейсу блискавичною, а й демонструвати відмінну продуктивність в іграх при збільшеній якості графіки. Традиційна сильна сторона лінійки Apple iPhone – фотокамера, яка також була перероблена, і тепер основна iSight-камера представлена ??12-мегапіксельним сенсором, з можливістю запису 4К-відео. Корпус Apple iPhone 6s виконаний з міцного алюмінію 7000-марки.
Написати відгук про товар
всі (9)
відгуки (8)
питання (1)
Оцінка товара
Сподобалось: Непоганий гаджет для свого покоління. Нажаль, починаючи з 2020 не є актуальною моделлю але в принципі мало програм які б він не потягнув)
Не сподобалося: 2) Камера не здатна на гарне фото в нічний час 1) Батарея нормально тримає заряд тільки в стані 90?+ , потім продуктивність гаджету сильно падає. 3) Пристрій має схильність до перегрівання і за цим треба слідкувати.
Досвід використання: рік і більше
Якщо зібрались купувати будь-яку техніку (не обов'язково apple) то беріть краще у перевірених продавців. Як говориться :"скупий платить двічі."
Камера
Сподобалось: Товар отличный!Работает на ура.Рекомендую!!!
Не сподобалося: Недостатков не обнаружено
Досвід використання: кілька годин
Камера
Сподобалось: Отличный смартфон, безусловно за него просят достаточно серьезную сумму,но это хороший выбор для людей которые ценят качество и удобство вещей которые их окружают.Вкратце, экран не самый передовой технологически,но заслуживает внимания,кроме того никогда не подводил,интересная и удобная технология 3d touch ,я не часто ее использую,но очень упрощает редактирование текста и быстрый доступ к настройкам сети и вариантам сьемки камерой.Батарея держит хорошо,правда если включить 3g заряд уплывает гораздо быстрее,а без интернета телефон прилично теряет в функционале. При прочих равных Plus и SE держат лучше, опыт пользования которыми у меня присутствует. Камера для смартфона отличная,быстрая,хорошо фотографирует и видео на высоте пишет. Скорость роботы очень нравиться, на последней прошивке работает очень резво.Достоинств масса,естественно рекомендую к покупке
Не сподобалося: Спорный дизайн,как по мне 6-6s и их plus версии не самые симпатичные представители Iphone , как по мне самый красивый по дизайну 5s space gray, Iphone 7 подтянули в плане дизайна,но о вкусах не спорят. Дороговат для многих
Досвід використання: рік і більше
Камера
Сподобалось: Понравилось всё. Знал что брал, и давно хотел именно этот аппарат. Если надоело бороться с глюками и прочими Андроидовыми заморочками - добро пожаловать в мир уникального пользовательского опыта.
Не сподобалося: Нет того что не понравилось
Досвід використання: кілька місяців
Камера
Сподобалось: Дизайн, iOS, камера, скорость работы, экран, 3d touch, быстрый сканер
Не сподобалося: нет
Досвід використання: кілька днів
7 червня 2016 р.
Уже не первый день думаю, какой лучше - 6s или SE? Интересует производительность, размер экрана не так важен. Что посоветуете?
Відповіді (6)
9 червня 2016 р., 10:21
hotlinedidi@gmail.com
SE более производительный, но у него сканер отпечатка пальца первого поколения и нет форс тач.
9 червня 2016 р., 11:01
производительность там примерно равная, SE за счет меньшего размера экрана получается быстрее и живет дольше. к тому же у него более практичный корпус
9 червня 2016 р., 11:45
Powermic
я бы брал SE только на подарок маме, например, это совсем не телефон для парня
Показати всі відповіді
Камера
Сподобалось: Все супер, это то что нужно!!!
Не сподобалося: Цена в Украине!(
Досвід використання: кілька місяців
Камера
Сподобалось: Новый метал действительно прочнее, чем в iPhone 6. Качество дисплея отменное. Время работы (если правильно оптимизировать поведение бесполезных приложений) на высоте, чтобы не говорили. Качество звука при разговоре порадовало - шумодавы просто идеальны. 3D touch пока слабо интегрирован в приложения сторонних разработчиков - но в будущем ситуация изменится.
Не сподобалося: Защиное стекло дисплея не Gorilla Glass и поэтому возможны мелкие царапины.
Досвід використання: кілька тижнів
Камера
Сподобалось: Это лучший iPhone на сейчас
Не сподобалося: от батареи живет маловато, но всегда можно в режиме энергосбережения, тогда день вытягивает
Досвід використання: кілька днів