Смартфон Lenovo K3 Note K50-T5 (Yellow)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5,5"; IPS; 1920x1080;Пам'ять: 16 ГБОЗП: 2 ГБПроцесор: MediaTek MT6752 + GPU Mali-T760ОС: Android 5.0Акумулятор: Li-Ion, 3000 мАгКамера: 13 МпКорпус: пластик; 150 г; товщина 7,6 мм ... Дивитися усі
Опис
Lenovo K3 Note – 5,5-дюймовий смартфон, який розширює лінійку компанії. Модель відрізняється якісним виконанням, тонким корпусом і наявністю яскравої, жовтої версії колірного оформлення. Екран Lenovo K3 Note має FullHD HD роздільну здатність, завдяки чому, окрім природної передачі кольору і широких кутів огляду, досягається ще й висока чіткість. У якості апаратної платформи використовується продуктивне 8-ядерне рішення від MediaTek, здатне легко справлятися з будь-яким навантаженням. Lenovo K3 Note підтримує роботу двох сім-карт, що відкриває додаткові можливості для спілкування і доступу в мережу інтернет.
Написати відгук про товар
всі (12)
відгуки (10)
питання (2)
Камера
Сподобалось: Що Сподобалось?2 сім карти,гарний звук,непоганий екран. Користуюсь 2.5 років.
Не сподобалося: О,цей телефон мінуси тільки і збирає. 1.Дуже крихкий,через деякий час починає жовтіти екран(через клей,а саме через перенагрівання,про це згодом). 2.Немає охолоджуваної системи: через 15-20 хвилин в ютубі телефон буде гарячий,якщо зайти в 3д гру,то на апараті можна яєчницю зробити.Також через нагрівання включається тротлінг,який не дає телефону перегрітися за певну температуру,та через якого потужність телефона падає в 2 в 3 рази(Наприклад wot blitz: в перших 3-4 хвилини гри на середніх налаштування графіки телефон видає 50-60фпс,через хвилин 10 телефон під 60ГРАДУСІВ та з 25-30 фпс. Як ви бачите телефон не для ІГОР).Якщо ж в іграх він не годиться,то можливо в серфінгу в інтернеті буде класний?НІ!ТУТ ВІН ГРІЄТЬСЯ ТАК САМО(З 4 гігов оперативки відчуваю лише 512мб як в старому 4055 Duo Prestigio) 3. Камера: знімки розмиті,довго фокусується. 4. Якщо погано з продуктивністю,то класна батарея? ЗНОВУ НЕ ВГАДАЛИ! Під час користування ним виключно ютубом,він сідає за 3 години,якщо в іграх,то півтори.
Досвід використання: рік і більше
Не рекомендую!
Сподобалось: За такие деньги просто БОМБА
Не сподобалося: ничего
Камера
Сподобалось: Хорошая вешь ! Батарея держит почти два дня я доволен ! телефон супер и цена радует
Не сподобалося: ничего
Коментарі (1)
16 березня 2018 р., 20:16
Марк
Ви рік покористуйтесь,і батарея за 2 години сяде.
Камера
Сподобалось: Камера, дизайн, скорость работы и производительность
Не сподобалося: Батарея слабо держит, хрупкий.
Досвід використання: кілька місяців
Классный теефон, и камера и производительность, все классно. Вот лишь проблема в батарее, если целый день им регулярно пользоваться по максимуму часа 4 выдержит не более. И недавно уронил с полуметра и пошла трещина по корпусу. Хлипенький
4 червня 2016 р.
Якщо мені прийшов цей телефон і біля слотів до сім карт немає написів 2g i 4g,мені попався не оригінал, а підробка?
Відповіді (1)
7 червня 2016 р., 11:18
Нет, у него оба слота могут работать как 2г так и в 3г режиме (по поводу 4г не знаю, проверить негде)
Камера
Сподобалось: Телефон симпатичний,зручний в руці, батерея норм,швидкий в роботі, непоганий динамік,фронталка,багато пам'яті,зручне меню,без глюків.
Не сподобалося: Це мій не перший телефон і не другий- можу оцінити в порівнянні з попередніми.Камера на 13 не тяне,навіть не знаю чи тяне на 8..., в сонячний день не стає яркості,розмовний динамік на мене затихий- в шумних умовах не вистачає..,не знаю чи так завод lenovo випускає але в усіх відеооглядах бачила біля слотів для сімкарт написи 4g i 2g - в моєму телефоні таких немає - працює норм.- думаю не підробка..Кути огляду -трохи змінюються кольори при нахилах- проте не суттєво, це так - для прискіпливих...Користуюсь майже місяць.
6 березня 2016 р.
Работает ли 3джи по Украине?
Відповіді (5)
sasha_mas
Работает, даже отлично...
9 березня 2016 р., 16:10
sasha_mas
Не совсем так, 3Г не будет работать, если телефон поддерживает только 4G. Китайские телефоны, для внутреннего рынка работают у нас на Ура.
Показати всі відповіді
Камера
Сподобалось: Все очень качественно, экран отличный. Пишут, что акум маленькая емкость, на долго не хватает. но это придирки. Если использовать по полной тогда нужна подзарядка, внешний акум не помешает. столкнулся с проблемой покупки пленки. стоит около 60 гр. заказал на али 10 шт. за 2 бакса.
Не сподобалося: пока не выявил
Камера
Сподобалось: Хороший дизайн, экран четкий и яркий, все приложения работают без тормозов(после перепрошивки), в общем все как надо. Соотношение цена-качество, если попадется не бракованный апарат.
Не сподобалося: 2 раза менял в сервисном центре изза неисправности. Первый раз через 2 недели начал глючить сенсор, второй раз просто не видел сд карту. При покупке проверьте всё что сможете, шанс брака очень большой! Стандартная прошивка плохая, там туча неудаляемых приложений(в т.ч. китайские), 2 (ДВА) оптимизатора памяти и прочее, сразу перешивать надо. Беззащитное стекло. И конечно батарея, на день еле хватает и то не всегда при активномм использовании.
Досвід використання: кілька годин
Камера
Сподобалось: 1. Яркий экран 2. Скорость работы 3. Приятно лежит в руке 4. Добротная камера
Не сподобалося: Время работы
Досвід використання: кілька тижнів
Телефон действительно стоит своих денег. Первое что очень радует это яркий красочный экран, цвето-передача лучше чем в пятом айфоне. фильм в фулл хд можно смотреть абсолютно без тормозов:) Игры такие как Риал Рейсинг или НФС идут без тормозов, опять же радует цвето передача и то что видео не отстает несмотря на свои размеры аппарат удобно лежит даже в маленькой руке. Сначала очень сложно привыкнуть к малому весу.... кажется что аппарат игрушечный. В камере тупой авто фокус, но я считаю что это не проблема, при указании фокуса, фото получаются не хуже чем на сони Самый большой трабл телефона это его батарейка ---- ее хватает максимум на день, может перепрошивка что то решит, но пока это очень доставляет (((
Камера
Сподобалось: Лучшего телефона чем этот....(корпус лучше жёлтый как на меня))за 4 штуки не найти.У меня попался практически без китайщины,во всяком случае я её еще не видел.Устраивает в тел. всё единственно так это акум.Но акумы почти у всех, это проблема.Звук камера,производительность,экран,всё очень хорошо.
Не сподобалося: А.К.Б ВРОДИ 3000ТЫС.а садиться быстро.( на день хватает).
Фото Смартфон Lenovo K3 Note K50-T5 (Yellow) від користувача
Фото Смартфон Lenovo K3 Note K50-T5 (Yellow) від користувача
Сподобалось: Железо
Не сподобалося: Емкость
Класный девайс на свой прайс,несмотря на свое происхождение. Слегка несбалансирован,слегка подскрипывает,прием сети не стабилен,батареи явно маловато. Но тормоза отсутствуют,фичи присутствуют,не флагман,но однозначно себя оправдывает.
Коментарі (2)
25 лютого 2016 р., 15:48
LV
Вы возьмите Xiaomi redmi Note2 и сразу захочете Lenovo note обратно поверьте я прозрел качество разговорного динамика и работа в сети Леново рулит !
16 березня 2016 р., 13:15
олег відповів на коментар LV
на сто процентов ты прав