Смартфон Meizu M2 Note 16GB (White)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5,5"; IGZO; 1920x1080;Пам'ять: 16 ГБОЗП: 2 ГБПроцесор: MediaTek MTK6753 + GPU Mali-T720MP3ОС: Android 5.0Акумулятор: Li-Ion, 3100 мАч (незнімний)Камера: 13 (f / 2.2) МпКорпус: пластик; 149 г; товщина 8,7 мм ... Дивитися усі
Опис
Meizu M2 Note є другим поколінням популярних фаблетів від компанії Meizu. Смартфон зберіг монолітний, нерозбірний корпус в основі якого лежить шасі з композитних матеріалів, що забезпечує хорошу жорсткість. Основним органом керування та засобом відображення інформації є 5,5-дюймовий IGZO-дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, виконаний за технологією повного ламінування, що забезпечує відмінні кути огляду за рахунок відсутності прошарку повітря. В основі апаратної платформи лежить процесор MediaTek MT6753, відмінною рисою якого є підтримка додаткових частот LTE і технології CDMA. Об'єм оперативної пам'яті складає 2 ГБ, а постійної, залежно від версії, може бути або 16 або 32Гб. На відміну від першого покоління, користувач може вибирати між встановленням другої SIM-карти або карти пам'яті microSD. Meizu M2 Note оснащений якісною основною 13-мегапіксельною камерою і не менш гідною фронтальною з роздільною здатністю 5 МП.
Написати відгук про товар
всі (8)
відгуки (8)
питання (0)
Сподобалось: - Простота - Скорость работы - Экран - Качество сборки
Не сподобалося: - Камера.
Досвід використання: рік і більше
Отличный телефон, абсолютно покрыл все мои потребности. Хотелось бы лучше камеру, это единственный минус. Я сразу получил рут права, поставил другой лаунчер, почистил весь китай, на борту всегда свободен гиг озу, летает быстрее чем на родных апк. Всем друзьям рекомендовал и рекомендую, за эти деньги лучше искать смысла нет. Телефон супер.
Камера
Сподобалось: гарний дизайн,непоганий функціонал,камера,екран.(ЯКА ЦІНА,ТАКА Й СТІНА)
Не сподобалося: Процесор перегрівати небажано.Він просто вилетить.Кілька запущених програм і прощавайте "ліки від яблучноі залежності".Занадто багато китайських програм без яких він неповнофункціональний.
Досвід використання: кілька місяців
Придбав у вересні 2015р. гарантія 3місяці.Свій термін відпрацював,аж на 20 днів більше.В магазині ввічливо "послали" відмовивши в ремонті.Пройшов 4 сервіс центри(злетіла флеш пам.); 1-2500 грн.за заміну, 2-2800 грн заміна та перепрошивка на І версію, 3-пропонували переліпити з донора. 4 - найпрофесіональніший(моя особиста думка)- заключення аналогічне,ціна за ремонт від700 до 900грн.Запчастини офіційно до нас не постачають(відсутній офіційний сервіс центр). Відремонтував сам,з донора.Якщо у Вас вільного часу багато,та міцні нерви(заморозка китайщини,бад,ремонт)РЕКОМЕНДУЮ
Камера
Сподобалось: Реально идеальный телефон за такие деньги !! Это просто супер !!!! Камера супер , функционнал супер !!
Не сподобалося: Пока нету !!!
Камера
Сподобалось: Meizu M2 Note 16GB на ньому є Українська мова !!
Не сподобалося: .
Досвід використання: кілька годин
Камера
Сподобалось: Аппарат очень шустрый,не тормозит ни на каких приложениях,есть все нужные функции,что особо понравилось,что читает флешку через ОTG быстро,и без всяких проблем и тормозов.Экран-бомба,цвета яркие и правильные. Внутренней памяти хватило на все нужное и ненужное. Очень радует прошивка "і"-глюков не обнаружил.GPS выше всяких похвал(владелец 5 айфона аж позавидовал).Короче за такие деньги стоящий аппарат.
Не сподобалося: Из минусов-фото и видео очень среднего качества,ну и в добавок звук никакой
Камера
Сподобалось: очень быстрое переключение между задачами, не залипает, хорошие фото, приятный корпус, яркий экран с хорошими углами и разрешением более чем достаточным. очень круто смотрится в чехле из закаленного стекла.
Не сподобалося: хотелось бы иметь возможность использовать одновременно две симки и карту памяти
Досвід використання: кілька місяців
Сподобалось: Большой экран,неплохая батарейка,2гб оперативки
Не сподобалося: глюк старой прошивки читать ниже, карта памяти ставится на место второй симки
Досвід використання: кілька тижнів
Всем привет пару недель назад купил сей смарт решил поделится тело международная версия 571H начну с минусов первое что не понравилось это глюк родной старой прошивки глюк проявлялся в разговоре по телефону человек к которому я звоню слышал жуткое дырчание через время оно пропадало хотел было вернуть но прочитал что это глюк прошивки и обновление решает эту проблему обновили и все стало гуд есть еще мелкие недочеты думаю тоже порешают с помощью обновления все остальное только положительные эмоции из плюсов большой красивый экран как по мне то нормальный звук у него в динамике не понимаю почему люди жалуются шустрый смарт за адекватные деньги советую сразу к нему заказывать чехол мне понравился ipaky и клеить стекло защитное так что в общем смарт хороший перед покупкой советую почитать форум 4пда там много полезной информации
Камера
Сподобалось: Телефон действительно хорош.Андроид 5 ведет себя очень шустро,лагов нет,батарея-как для такой лопаты идеальна (если музыка и разговоры 2е суток) если играть и музыку слушать полноценный день.Шикарный дисплей,у айфона камера все рано лучше сранивал у 5го,но и тут она очень хороша)Смотрится дорого-всем советую, наушниках звучит хорошо
Не сподобалося: пока не обнаружил-ну греется чуток,но гораздо меньше чем другие андроиды для аппаратов это сойственно
Досвід використання: кілька днів