Yurii Holyshevskyi рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Драбина KRAUSE Tribilo 3x10 (129680), Замовлення № 1398

Відповідь представника «KRAUSE-Ukraine.com»
Доброго дня, Юрій! Стосовно Вашого звернення. Перш за все - нам дуже прикро, що драбина прийшла не в ідеальному стані. Щодо суті Вашого питання: 1) глянцевий алюміній на Трібіло 3х10 вже дуже давно. Це специфіка виробництва у постачальника профілю. Але це 100% європейський профіль. Всі норми безпеки, товщина металу та ін. повністю відповідають нормам. Якість - на вищому рівні. 2) можливо, драбина була пошкоджена при перевезенні до Вас. Характер ушкодження показує вм'ятину, схожу на удар. Стрейч міг і не порватися. Можливо, ми десь не помітили побитість при прийомці із заводу-виробника. В будь-якому разі ми готові обміняти Вам драбину. Ви, як клієнт, повинні отримати 100% якісний товар, без дефектів. Це наше правило. Зв'яжіться, будь ласка, з нами для узгодження процедури обміну.
vzel рекомендує цей магазин
12 березня 2020

Купив: Розсувна драбина KRAUSE Corda 4 (000705), Замовлення №91373

Оперативная доставка.
Gendalff рекомендує цей магазин
2 грудня 2019

Купив: Розсувна драбина KRAUSE Corda 4 (000705), Замовлення №71052

Заказывал стремянку с адресной доставкой. Доставка была выполнена в срок. Товаром и магазином остался доволен
Відповідь представника «KRAUSE-Ukraine.com»
Спасибо! Рады были помочь!
Romario рекомендує цей магазин
24 серпня 2018

Купив: Лестница Krause Corda 3х9, Замовлення №00003036

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Сделал заказ через сайт компании, перезвонили в течении пары часов. Впринципе всем доволен, цена ниже чем у конкурентов, и быстрая доставка.
Відповідь представника «KRAUSE-Ukraine.com»
Спасибо за отзыв! Ваш заказ пришелся как раз на время технических работ по усовершенствованию формы заказа через корзину))) Извините за неудобства. И спасибо за покупку. Пусть служит Вам долгие годы!
Марченко Иван Михайлович рекомендує цей магазин
28 травня 2012