Shap300 рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Блоковий конструктор LEGO City Грузовой поезд (60198), Замовлення №101279362

дисконтная карта "Антошка" не работает на "товары со скидкой". Как была цена на конструктор 4900 весной и летом, так и осталась что в "черную пятницу" и предрождественские праздники...
Відповідь представника «Антошка»
Добрый день, благодарим за Ваш отзыв! Наш менеджер по сервису свяжется с Вами. Хорошего дня!
Галина__ не рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Хотів купити: Динамічний конструктор Quercetti Калейдо-Шестеренки 55 дет. (2341-Q), Замовлення №101280624

Не сподобалося: замовлення через корзину

На сайті чітко зазначена безкоштовна доставка товару по місту Києву. На жаль, після реєстрації замовлення прийшла пропозиція отримати товар в іншому кінці міста.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, Галино! Дякуємо, що написали нам! Хочемо розібратися в цій ситуаціі, очікуйте, будь ласка, с Вами зв`яжеться наш менеджер и погодить відправку! Дякуємо!
Mexanik рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Купив: Hasbro Frouzen, Новорічний подарунок Roshen Новогодний подарок №12 21 Новогодняя мозаика 201 г (4823077631207), Замовлення №101265537

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Задоволений роботою цього інтернет магазину Антошка, замовлення оформили ввечері 22 та на наступний день зранку прийшло повідомлення що можна отримати товар, оперативно. Товар якісний та оригінальний.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, Миколо, ми дуже вдячні Вам за відгук! Раді, що Вам все сподобалось, користуйтеся із задоволенням! Будемо раді Вашим замовленням. З повагою, компанія "Антошка"
13 жовтня 2020

Хотів купити: Блочный конструктор LEGO City Пасажирский поезд (60197)

По крайней мере с 11.10.20 дают ответ, что нет в наличии, при этом декларируют самую низкую цену и не убирают с сайта и Hotline
Відповідь представника «Антошка»
Добрый день! Большое спасибо Вам, что написали нам. Хотим узнать детали этой ситуации. Пожалуйста, позвоните нам по номеру +380674711304 или напишите на электронную почту service.team@antoshka.ua. Благодарим! С уважением, Отдел Сервиса
My Account не рекомендує цей магазин
21 вересня 2020

Купив: Конструкторы LEGO

Сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Акция на товары не работает и никогда не работала. Никто незнает толком условий акций. Звонил на 0 800 сказали что товаров по акции нет в наличичие из всего ЛЕГО удалось купить только 3 наименования, после чего меня успешно заблокировали. Больше заказов по акции оформить не могу. Звоню на 0 800 - нет вас никто не блокировал.
Відповідь представника «Антошка»
Alina Tertyshna не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 серпня 2020

Купив: Рlaymobil, Замовлення №200036723

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, Аліно! Дякуємо за Ваш відгук, наш менеджер сервісу сьогодні з Вами зв'язувався. Ми вже повідомили Нову пошту та виправляємо ситуацію з переадресацією. Переадресацію посилки на коректну адресу доставки повністю оплатить наш магазин. Ще раз приносимо вибачення за цю ситуацію! Також, хочемо уточнити питання із самовивозом товару. Якщо потрібного товару немає в зручному для Вас магазині, то компанія Антошка робить переміщення даного товару, доставка за наш рахунок і повністю безкоштовна для покупця.
Посилку переадресували. Але заїхала вона в далеке село без інтернету і приїде за потрібною адресою аж 16 серпня!!! А в дитини День народження завтра! Хто повинен відповідати за те, що 4—річна дитина в свій День народження залишається без подарунка? Ви хоч уявляєте емоції дитини, яка чекає подарунок, але не отримає його через безвідповідальність ваших менеджерів!!!
11 серпня 2020 Відповісти
Vadya_777 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 липня 2020

Купив: Развивающая игрушка Redbox Музыкальный шарик,, Замовлення №101174993

Юлия не рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Купив: Автокресло RECARO Young Sport HERO Performance Black

Відповідь представника «Антошка»
Добрый день, Юлия! Благодарим Вас, что сообщили о проблеме. Подскажите, пожалуйста, номер заказа и Ваши контактные данные для выяснения ситуации по заказу. Заранее благодарны за обратную связь! Телефон: +380674711304, Email: olena.bohdanova@antoshka.ua С уважением, Богданова Елена, менеджер сервиса сети магазинов "Антошка"
Настюша Альбекова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 червня 2020

Купив: Бай бай байт

Сподобалося: наявність

Спасибо большое магазину Антошка за то что проблема была решена в кратчайшие сроки, нам полностью заменили весь комплект того что было из кож зама, даже ручку которая стоит у ребёнка хотя изначально я на неё не распыляла данное средство и она не была испорчена но так как они привезли весь набор сказали что заменят все, остались очень довольны оперативность и вежливым общением Спасибо ещё раз
18 червня 2020 Відповісти
Данный товар продается на территории Украины более 10 лет и за весь весь период работы мы не получали ни одного подобного обращения. БББайт спрей продается на территории Украины официально и имеет заключение государственной сан-эпидемиологической экспертизы № 602-123-20-3/23528, который подтверждает, что данный продукт можно использовать согласно характеристикам, указанным на упаковке. В том числе и детям от 3-х месяцев. Ваша претензия передана ПрАТ "Натурфарм" на рассмотрения, как официальному дистрибьютеру ТМ Натура Хауз в Украине. Данная размещенная информация не является достоверной без оценки экспертной комиссии и документально подтвержденного факта.
18 червня 2020 Відповісти
Олександр не рекомендує цей магазин
5 травня 2020

Хотів купити: Lego Обитатели морских глубин 31088, Замовлення №101104312

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент