Виктория Лебецкая рекомендує цей магазин

Все ок
mixnik рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: RENAULT 82 00 768 913 Фильтр масляный, Замовлення №330053

Glebarius не рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Хотів купити: Інтелектуальний зарядний пристрій Bosch C3 (0 189 999 03M)

Навіщо писати ціну на хотлайні, яка не відповідає на сайті, не порядно
Влад Стар не рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Хотів купити: РІДИНА ГАЛЬМІВНА VAG DOT 4, BRAKE FLUID, 10Л

після заказу передзвонили і дуже здивувались,що на сайті така низька ціна. Пообіцяли все з'ясувати і повідомити.Після 4-х годин мовчання я вирішив заказати теж саме повторно.Тоді пролунав дзвінок і менеджер повідомив,що це ціна за літр.Тобто 10 пишемо - 1 на умі!
Igor Ivahnenko рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Bosch 1 987 949 115 Ремень зубчатый Z=100, Замовлення №295524

Alex Dove не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Моторне масло Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 4 л, Моторне масло Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 4 л, Замовлення №287577

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

grom733 рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Hepu Антифриз G12 5л P999-G1-2005, Антифриз-концентрат Hepu Антифриз G12 5л P999-G1-2005, Замовлення №284137

Усе супер! Постійно і не один рік замовляю автозапчастини до свого авто. Усе доставляють вчасно і по кращим цінам. Тільки найкращі рекомендації до співпраці. Дякую. Володимир. м. Київ.
Maksim30 рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Purflux l460, Замовлення №282360

Користуюсь цим магазином через декілька причин, по перше асортимент та терміни доставки такі ж, як у всіх. По друге ціна найкраща з тих шо є. Нажаль цього разу, я замовив, а забрати не зможу, сподіваюсь це не великі незручності для магазину.
andri рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Масло на фільтр на ТО, Замовлення №245341

Довгий термін часу купую саме в цьому магазині. Дуже гарні ціни та терміни доставки. Рекомендую.
Jada рекомендує цей магазин
26 лютого 2018

Купив: 119268 SWF, Замовлення №71195

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Спасибо ребятам, цена и наличие соответствовали, буду заказывать и в дальнейшем.
Відповідь представника «DsvAvto.ua Масла»
Добрый день. Спасибо за положительный отзыв