Viktorka не рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) BaByliss PRO BAB2191SEPE, Замовлення №83690

Купила утюжок у подарунок. Після першого використання запала кнопка регулювання температури. Сказали здати на сервісне обслуговування. Після ремонту віддали з тою ж самою проблемою, нічого не відремонтували і не замінили ту кнопку. Ціна не відповідає якості!!!!
Vivi Brown рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) BaByliss PRO BAB2770E, Замовлення №B-21957

Прекрасное и быстрое обслуживание, обратная связь, наличие и цена товара, сроки доставки. Все - на высоте. Благодарю) Однозначно рекомендую магазин!
monpele не рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Утюжок BaByliss PRO BAB2073EPE, Замовлення №B-15016

Покупался утюжок на подарок. После вскрытия (через пару недель после покупки) обнаружилось , что болты на корпусе со следами вскрытия. Было отправлено письмо продавцу с фотографиями. Продавец на связь не выходит.
Відповідь представника «BaByliss.in.ua»
Вітаємо! Дякуємо за написаний вами відгук. BaByliss PRO це відомий виробник з високою репутацією, тому наявність грубо злизаного спец-шурупу на новому приладі неможлива - такий прилад не пройде технічний контроль. Ви пишите :"...болты на корпусе со следами вскрытия" але по факту ушкоджений лише один і відбутися таке може, якщо пробувати його викрутити звичайною викруткою - на заводі таке неможливе. У сервісному центрі (якщо ви думаєте, щоб виріб відремонтований) - так теж неможливе, оскільки є відповідний інструмент і досвідчені фахівці і який сенс пробувати відкручувати лише один шуруп? Чому його не замінили, якщо викручували? Все це дуже дивна історія.. Але ми не продаємо відремонтованої або вживаної продукції. Який сенс магазину відкручувати шуруп або лишати його таким? Щоб потім отримати такий відгук? На завод ми фото відправили - якщо нам підтвердять, що таке можливе, ми вам замінимо пристрій без питань але за 25 років співпраці з брендом - такого ще не було. На вашому фото типова спроба відкручення шурупу без спеціального інструменту. На ваш лист магазин надав відповіді. З гарантії ми прилад не знімаємо, але якщо через деякий час на ньому дивним чином знайдуться ще такі ушкоджені шурупи, тоді можливі обмеження. Якщо виробник надасть відповідь на вашу користь ми обов'язково з вами зв`яжемося.
dmytrozemlianskyi не рекомендує цей магазин
20 лютого 2021

Купив: BaByliss PRO BAB2676TTE, Замовлення №1470

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал.на почту пришло подтверждение.и все ....контактный телефон тоже не отвечает...
Відповідь представника «BaByliss.in.ua»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, але номер замовлення не наш. Можливо, Ви все ж таки помилилися магазином?