Roman не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Хотів купити: Набір аксесуарів для ванної Hansgrohe Logis 5в1 41723111

Товара не має в наявності
pesh_o не рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Хотів купити: Koller Pool 120x70E

Товара не має в наявності.
Andrew O. рекомендує цей магазин
20 лютого 2022

Купив: Zehnder Virando AB-080-050-9016-NEX-HID

Заказывал полотенцесушитель тут первый раз. Прежде всего понравилась цена и условия оплаты на сайте (не везде можно оплату частями сделать). Очень понравился индивидуальный подход к клиенту (толково рассказали плюсы и минусы моделей и не напаривали дороже модели, только чтобы продать). По доставке тоже вопросов нет, подстроились под меня (по времени и локации, т.к. не у всех есть возможность в рабочее время принять посылку). Магазин рекомендую!
Кристина Кононюк рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Ванна Roca Ariane 165x75 (A248470000), Змішувач для раковини PAFFONI TANGO TA 075 CR, Рушникосушарка Zehnder Aura 1226x556 PBEBZ-120-50-MQ, Стінки для душових кабін Radaway Modo New Black III 389104-54-55+389104-54-55

Замовляли багато чого для ванної кімнати. Доставили дуже швидко, допомогли занести і ще навіть чекали нас під будинком. Дякую за замовлення та чудову комунікацію. Ще було питання з заміною, Сергій та Ілля чудово разом спрацювали! Дякую!
Serj.D рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: Умивальник Rea Rosa-2 (U0160)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Deceiver рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Купив: Душевая кабина Ravak Blix Slim BLSCP4-90 поддон Ronda 90 ST + сифон Basic 90 Пол.алюминий Transparen, Замовлення №25

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Рекомендую делать покупки в этом интернет магазине, качество на высшем уровне. Продавцы вежливые, достатка вовремя.
Представник магазину «SanOK»
Благодарим Вас за этот отзыв. Мы очень рады, что всегда стараемся сделать для наших клиентом даже чуть больше, чем они могли бы рассчитывать. Были очень рады Вашим повторным заказам.
27 січня 2021 Відповісти