Vikvita рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Фотопапір для камери Fujifilm Colorfilm INSTAX Square 10x2 (16576520), Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121), Замовлення №29604

Доставили все дуже швидко. Відвантажили у визначенні при розмові терміни. Дуже хороша ціна, чи не найнижча з відомих мені магазинів. Однозначно рекомендую продавця
Abcik рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Монітор AOC Q24G2A/BK, Замовлення №29440

При звонке объяснили все условия покупки, немного подумав, и уточнив информацию с менеджером в telegram, пришел к выводу, что лучше всего купить по полной предоплате. Не пожалел! Заказ шел долговато, но всё было доставлено в заявленные сроки. В общем, работой магазина доволен. Могу рекомендовать!
Андрій Гриник не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Tefal aero grill

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Заявлена оплата при отриманні , а вимагають перед плату , ціна не відповідає на сайті а залежить від курса долара . Рахунок на оплату на пошту не можуть скинути. Не рекомендую.
ser8605 не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Philips Fidelio L3 Black

b_guard рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Монітор Dell G2724D (210-BHTK), Замовлення №29151

Из минусуов: цена оказалось чуть выше, чем при оформлении заказа, но не критично, поскольку цена не сильно увеличилась и даже так на тот момент была минимальной на рынке. И на сайте написано "под заказ 5-10 дней", что при заказе может ввести в заблужление, поскольку реальный срок они считают рабочими днями. Из плюсов: продавец весьма быстро отвечал на сообщения. Товар пришёл новый, в полной комплектации и брака не обнаружил. По итогу магазином я в целом доволен.
Андрій і Віка рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №29147

Отримав гриль в зазначений магазином термін. Менеджер завжди на зв’язку і швидко відповідав на мої запитання. Все прийшло в комплекті, без пошкоджень, ціна одна з найнижчих. Замовив саме тут, бо магазин дає гарантію аж на 24 місяці!!! Роботою гриля задоволений і рекомендую даний магазин.
Igor Gorodnikov не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Хотів купити: Саундбар LG SN10Y

Ціна гарна, але товар не можна замовити
Олександр Агошков не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Хотів купити: БФП Canon PIXMA G2411 (2313C025)

Місяцями світять товар, якого нема в наявності, при спробі купити - пропонують інший. витрачають час. При тому, що світять найнижчу ціну.
Андриана Палко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: БФП Epson L3251 (C11CJ67406, C11CJ67413), Замовлення №№29076

Щиро рекомендую даний інтернет магазин. Працівник в короткі терміни зателефонував, якісно якісно надав консультацію та підтвердив замовлення. Ціна на сайті відповідає. Товар в наявності відправлений в обіцяний термін, якісний. Продавець надав гарантійний талон
Дмитрий Кабанов не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PRO_JP), Монітор-планшет XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PRO_JP)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Что на сайте EUROS что на Hotline, указана возможность оплаты при получении товара. По факту от меня начали требовать 10% предоплаты. Будьте честны с покупателем пишите правильно условия приобретения.