Kummax рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: IKEA Щітка для унітазу ENUDDEN (ІКЕА ЭНУДДЭН) 301.972.60, Замовлення №20450720672284

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Доброго дня. Ви маєте справу з відповідальною компанією.
Мельничук Богдан рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: IKEA SK?DIS (103.471.71) перфорована дошка, деревина, IKEA SK?DIS (703.471.73) перфорована дошка, деревина, IKEA SK?DIS(205.198.88) гачок, білий, IKEA SK?DIS(503.356.18) гачок, білий, IKEA SK?DIS(905.198.80) контейнер для журналу, білий, IKEA SKADIS (003.207.99) Полку, білий, IKEA SKADIS (203.207.98) Контейнер білий, IKEA SKADIS (203.208.02) Гачок білий, IKEA SKADIS (803.359.09) Контейнер з кришкою, білий, IKEA Затискач SK?DIS (ІКЕА СКОДИС) 00321614, Замовлення №14199

Дуже хороший магазин, пишу цей відгук бо коли купляв не зміг знайти відгуків про нього, оскільки почав працювати він не так давно. Трохи боявся, щоб не , але все пройгло прекрасно.
Відповідь представника «plmebli.com.ua»
Дякуємо Вам, за відмінну оцінку,)) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до співпраці!