Игорь Бубон (Darnitza) рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Система контролю протікання води Tervix ZigBee Water Stop 4922611, Замовлення №No9

Замовляв систему антипотопу, менеджери швидко обробили замовлення та доставили в той же день, так що раджу звертатись в цей магазин
Відповідь представника «Аріа Каталог»
Шановний Игор! Дякуємо вам за відгук щодо вашого досвіду покупки системи контролю протікання води ZigBee Water Stop 4922611. Ми раді, що вам сподобалася відповідність ціни, наявність товару, відвантаження товару, відповідність умов оплати, а також наявність фіскального чеку. Ми цінуємо ваш час та довіру, і обов'язково передамо ваші теплі слова нашій команді. Ще раз дякуємо за ваш відгук та рекомендацію, і сподіваємося на подальшу співпрацю з вами. З найкращими побажаннями, Команда магазину AriaKatalog
руслан рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Система захисту від потопу Tervix Pro Line, Система захисту від потопу Tervix Pro Line Zigbee Water Stop, Замовлення №300120

Магазин рекомендую, менеджеру Руслану отдельное огромное спасибо, доставил товар по указанному адресу, в очень короткие сроки, магазином и сотрудниками остался очень доволен! Ещё раз спасибо.
Відповідь представника «Аріа Каталог»
Дякуємо вам за ваш відгук про магазин! Ми раді, що ви залишилися задоволені якістю обслуговування. Передаватимемо вашу подяку Руслану та всім співробітникам. Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували свої замовлення вчасно та з високим рівнем сервісу. Дякуємо за ваш вибір і сподіваємося на подальшу співпрацю!
Вячеслав рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop на 2 труби 1/2 дюйми, Замовлення №1466

Задоволений покупкою системи захисту від потопу. Гарна якість! Дякуємо магазину за детальну консультацію!
Відповідь представника «Аріа Каталог»
Добрий день! Дякуємо Вам за чудовий відгук! Ми раді, що система захисту від потопу вас задовольняє, і ви оцінюєте її якість. Було приємно надавати вам детальну консультацію. Чекаємо на ваші майбутні покупки в нашому магазині!
nohotochky kyev рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Електрокамін ArtiFlame AF18, Замовлення №890

Покупка пройшла успішно! Магазин можу рекомендувати, відправили моє замовлення оперативно та зробили безкоштовну доставку за що спасибі магазину!
Дякуємо за відгук!