Sergey Kyzmenko рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Водонагрівач, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 DRYver, Замовлення №НО 00009672

Сподобалося швидке обслуговування і оперативна доставка. Сервіс і консультація на найвищому рівні. Успіхів Вам.
Сущенко Богдан рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 100 Orfeus DH, Замовлення №9228

Магазин рекомендую. У меня конфликтов или проблем не возникло. Заказ оформили быстро, доставили водонагреватель в целости и сохранности вовремя!
Хализов Армен рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 Gladius 2.0, Замовлення №9553

Отличный честный магазин. Работают на совесть. Зашел на их сайт, нашел интересующий меня товар, позвонил консультанту за уточнением деталей по доставке, оплате и наличию. Получил достаточно развернутые ответы и сразу же сделал заказ. Водогрейка пришла вовремя, все быстро и четко. Большое спасибо!
Ясько Яна рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston BLU1 ECO 100V 1,8K PL DRY HE (3201458), Замовлення №9927

Продавець супер! Замовила водонагрівач, швидко схвалили замовлення і відправили в той же день! Якість, ціна, обслуговування на рівні! Рекомендую всім)
Козуля Даша рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 SI SE EEC, Замовлення №0256

Обслуговування, вибір техніки та сама техніка - ідеальні! Швидко працюють, максимально доброзичливий магазин! Рекомендую)
Chebotar Dima рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Спліт-система Midea XTreme II MSAG-12HRFN8-I/MSAG-12HRFN8-O, Замовлення №09951

Покупкою задоволений. Сайт магазина зрозумілий, виконали замовлення швидко та якісно, претензій не маю! Дякую.