Кусяк Саня рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Automatic Wireless charding Air outlet in-car holder, Замовлення №213

Замовлення прийшло вчасно, все працює, товаром задоволений, можу порекомундувати даний магазин. Ще хотів би відмітити хороший сервіс магазину, дуже швидко відповіли, вирішили всі запитання.
Андрей Вернер рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Кабель UGREEN DP114 DisplayPort to DisplayPort 1.4 8K 3m Black (80393), Замовлення №210

Приїхав кабель. Все як заявлено. Єдині хто за адекватну ціну відправили товар на наступний день.
Дмитрий Девяткин рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA77A Insightful single port PD30W charger set(C to iP) White (, Замовлення №184

Пришло вовремя. Товар соответствует заказу. Рекомендую.
Наталія рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: https://tehnonika.com.ua/ssd-nakopichuvach-patriot-p300-2280-pcie-30-x4-nvme-256gbp300p256gm28, Замовлення №146

Замовляла SSD доставка швидка, приємне спілкування з менеджером, однозначно зроблю ще не одне замовлення, рекомендую.
Collapse рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: SSD-накопичувач Kingston A400 SATA III 960GB(SA400S37/960G), Замовлення №77

Товар якісний, доставка швидка. Рекомендую!!
Відповідь представника «TEHNONIKA»
Дякуємо за замовлення, будемо раді бачити Вас, в нашому магазині ще. Для постійних клієнтів, у нас діє система знижок! З повагою Інтернет-магазин TEHNONIKA
Maryna A.M. рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Кабель Baseus Cafule Cable USB For Micro 2.4A 1m Red+Red (CAMKLF-B09), Замовлення №82

Рекомендую цей магазин!!! Все супер - швидко зі мною зв'язалися та відправили товар. Менеджер професіонал своєї справи та вічливий!!!) Я дуже довольна замовленням!!!
Відповідь представника «TEHNONIKA»
Дякуємо за купівлю в нашому магазині. Звертайтеся ще, будемо раді допомогти!
Alex рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Hoco X50 Exquisito Type-C to Type-C 100W 1m Black (6931474734259), Замовлення №61

Менеджер топ - до самої ночі допомагав з вибором кабелю, поки я нарешті не визначився :) Кабель у запломбованій коробці, відправили оперативно. Характеристикам відповідає, ноут заряджає. Магазин однозначно рекомендую
Відповідь представника «TEHNONIKA»
Дякуємо за купівлю в нашому магазині. Звертайтеся ще, будемо раді допомогти!
Sokol 1257 рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Кабель HOCO US07 General pure copper flat network cable(L=3M) Black, Замовлення №49

Хороша ціна та товар прийшов який потрібно
Відповідь представника «TEHNONIKA»
Дякуємо за замовлення, будемо раді бачити Вас, в нашому магазині ще. Для постійних клієнтів, у нас діє система знижок. Що стосовно Чеку, то він приходить на ваш E-Mail, який Ви вказували при замовленні. Якщо не прийшов, то напишіть нам та ми відправимо Вам його знову. З повагою Інтернет-магазин TEHNONIKA