Alex_Town рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Бездротовий пилосос Dreame U10, Замовлення №98124518

Уперше здійснив купівлю товару в данному інтернет-магазині. Дуже швидке відправлення пилососу. Сам познайомився з інтернет-магазином і вам раджу.
Відповідь представника «Dreame.ua»
Вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук. Приємно знати, що покупка в нашому магазині залишила лише позитивні враження.
Evgeniy не рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Pro (RLS6L)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Dreame.ua»
Вітаємо! Ми дуже вдячні вам за надану інформацію й залюбки допоможемо у вирішенні цього питання. На жаль, нам не вдалося знайти вашого замовлення, щоб зв'язатись з вами та уточнити деталі. Будь ласка, надайте номер замовлення або контактні дані у відповідь, щоб наші менеджери могли вам допомогти. Ви також можете звернутись на нашу гарячу лінію, де ми із задоволенням будемо чекати на вас! Сподіваємось на ваше розуміння.
eril рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10 Ultra, Замовлення №ЕК00-039218

Купив робот-пилосос. Обрав цей магазин через те, що це офіційний продавець бренду, який надає офіційну гарантію. Сервіс дуже добрий - зв'язалися швидко, надіслали з безкоштовною доставкою.
Відповідь представника «Dreame.ua»
Вітаємо! Ми вдячні вам за відгук та раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!